מתברר שהרבה דברים קורים בחייה של טהוניה רובל לאחרונה. קודם בן זוג חדש שהוציאה לאחרונה מארון הזוגיות, אחר כך אירועים נוצצים, בשילוב תכנית בכיכובה על המסך, האשמות שונות נגדה ואז גם תיעוד לתכנית ריאליטי נוספת? קחו אוויר, כי זוכת "האח הגדול" והדוגמנית ממש, אבל ממש לא נחה.


יוצאת הריאליטי, מנהלת בשבועות האחרונים זוגיות חדשה עם שחר כחלון, איש נדל"ן בן 45. היא אמנם ניסתה לשמור על מערכת היחסים הטרייה הרחק מאור הזרקורים, אך השבוע, אחרי שכבר תועדו על ידי הפפראצי, כנראה החליטה רובל שהגיע הזמן להפסיק להסתתר - ולשפוך אור על הזוגיות הטרייה. אמש (שלישי) שיתפה רובל עם המעריצים ברשת, תמונה רומנטית משותפת שלה עם הבחור, לצד הכיתוב "הגבר שלי". 

 

A photo posted by tahuonia Rubel (@tahuonia) onאז כעת זה רשמי, רובל תפוסה חזק - והשבוע אפילו תצא עם כחלון לנופש הראשון שלהם כזוג מעבר לים, כשיתפנקו בעיר המעושנת אמסטרדם שבהולנד. מזל שיש לה מצלמת וידאו לתעד את החוויה, כמו זו שאיתה הגיעה אתמול לאירוע אופנתי ועוררה תהיות האם היא תשתתף גם בעונה הבאה של הדוקו-ריאליטי "מחוברים".

"רגע, איך מתפעלים את זה?". טהוניה רובל מצלמת (צילום: אביב חופי)"רגע, איך מתפעלים את זה?". טהוניה רובל מצלמת (צילום: אביב חופי)
"הו, זה שיק!""הו, זה שיק!"

יפה לה וידאו, הא? טהוניהיפה לה וידאו, הא? טהוניה


כפי שקראתם לראשונה ב-TMI, הפקת הדוקו החלו לאסוף אנשים פוטנציאלים מעניינים מספיק כדי לתעד את חייהם עבור העונה הבאה - כמו יובל המבולבל. כך שטהוניה הגיעה פלוס מצלמה, לשואו רום של מותג האופנה הישראלי "איזבלה" של המעצבת נילי מרציאנו, שם תיעדה את הפרזנטציה, כולם האמינו שגם היא עושה טסט לתכנית.

עם זאת, למרבה האכזבה לא תקבלו הצצה לחייה האישיים של רובל - כי את המצלמה אחזה בידיה רק בכדי לתעד את חברה הטוב, הסטייליסט גילי אלגבי, שמבלה בחודש האחרון עם מצלמה שקיבל מההפקה של "מחוברים". אלגבי, שהוא יועץ האופנה הצמוד של רובל ונשים מוכרות אחרות, מתעד במצלמה את הסטייל של המפורסמות ואת עבודותיו. נניח, כמו האירוע אתמול, שבו בילו גם יוצאות הריאליטי לי לוי וקים אקפי, השדרנית אופירה אסייג, הזמרת מורן מזור ואחרות. בהצלחה.

קים אקפי ולי לוי מדסקסות פאשןקים אקפי ולי לוי מדסקסות פאשן

צ'ירז, אופירה אסייגצ'ירז, אופירה אסייג

מורן מזור בשמלה אדומה. טוב, אדום ייןמורן מזור בשמלה אדומה. טוב, אדום יין

איט גירלז. קים אקפי עם גילי אלגביאיט גירלז. קים אקפי עם גילי אלגבי

מוכנה לקלוז אפ. לוימוכנה לקלוז אפ. לוי

מתחבר. גילי אלגבי (צילום: תום מרשק)מתחבר. גילי אלגבי (צילום: תום מרשק)