גל שמועות הציף את המדינה ולפיו ננסי ברנדס וצ'רסלה, אשתו, נפרדים. ליאורה כבר הכינה לננסי, שעדיין מתאושש במיטת חוליו, סט ממחטות, אבל גילתה שהכל בסדר.


ננסי, ים של דמעות?
"לפני חצי שנה היה לנו משברון קטן בגלל כל מה שעבר עלינו. גם לה לא היה פשוט להיות לידי בבית חולים כמעט חצי שנה. פשוט, היינו במצב נפשי מאוד קשה. זה היה בפברואר וברוך השם עברנו את זה".ננסי ברנדס (צילום: יח"צ)ננסי ברנדס (צילום: יח"צ)


> אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, דפנה ויובל צלנר מתכננים להיפגש בשבוע הבא על מדרגות הרבנות.


צלנר, תחבק בחום את כל הדיינים?
״את מכירה אותי יום־יומיים ויודעת שאני לא נוהג למסור מידע או להגיב בנוגע לדברים אישיים״.דפנה שחר ויובל צלנר (צילום: ללא קרדיט)דפנה שחר ויובל צלנר (צילום: ללא קרדיט)


> ביום שני בבוקר, עם היוודע דבר מותו של זלמן שושי, התקשרה ליאורה לאחותו כדי לתהות אם במותו הוא יזכה להכרה ממשפחתו, שהתנכרה אליו שנים. א', שביקשה בכל לשון של בקשה להישאר אנונימית, קיבלה למרבה הצער את ההודעה על מות אחיה מליאורה, שהפכה למבשרת בניגוד לרצונה, אף שעשתה זאת לאחר שהדבר כבר פורסם באמצעי התקשורת.

א', אני משתתפת בצערך על מותו של אחיך, זלמן שושי.
״לא ידעתי, אנחנו לא בקשר״.


מצאו אותו מת הבוקר.
״איפה מצאו את הגופה שלו?״.


בדירה שלו בתל אביב.
״אנחנו לא בקשר המון שנים, עצוב לי לשמוע״.


רוצה להגיד עליו כמה מילים?
״אני לא רוצה להגיד, ותני לי לעכל״.


אתם אחים רק מהאבא?
״כן״.


את מתכוננת ללכת להלוויה שלו?
״כרגע אני לא מתכוונת להתייחס לזה. עצוב לי, אבל אני מבקשת שלא תזכירי שמות. אין צורך. לא הכרתי אותו, הוא לא הכיר אותי. עצוב לי כי לא היה לו קל״.


את מתביישת בו?
״אני יודעת שאת מקליטה אותי ולא התביישתי בו, אני לא מתביישת ולא מתכחשת לעובדות, יש לי משפחה והם לא יודעים. הם לא יודעים וחבל. זה לא יביא שום תועלת״.


הם לא יודעים שהוא היה אח שלך?
״לא. עצוב לי וכואב לי, ואם הייתי יכולה הייתי משנה את המציאות ואולי נזכרתי מאוחר מדי״.זלמן שושי (צילום: נאור רהב)זלמן שושי (צילום: נאור רהב)