פעם, אסי עזר תפקד על תקן מנחה ריאליטי בשם "האח הגדול", כזה שהוציא מהבית הסגור כמה מהכוכבים המדוברים ביותר בביצה - מהמסך הקטן היישר לתעשיית הבידור המקומית. אבל  לא רק שמיסטר עזר כבר לא מתפקד על תקן זה שמוביל את התכנית ההיא, אלא שאמש (שני) גם בילה עם שלל יוצאי אותו הריאליטי בהשקה (כלומר, עוד אחת) - כולל אחת, ליהיא גרינר, שרק לאחרונה זעמה עליו.


הבלונדינית שעלתה לכותרת ככוכבת "האח הגדול", יצאה לפני יומיים בהאשמות חמורות נגד עזר וטענה כי הוא צבוע - לאחר שנודע לה כי על פי השמועות, התנה את הגעתו לאירוע יח"צני בביטול הגעתה של סאנשיין. עם זאת, כשאסי ובעלו אלברט אסקולה, נפגשו אתמול עם ליהיא בהשקת חדר הכושר החדש "פינק רום" של המאמנת אירה דולפין, כולם שוחחו בנימוס והותירו את המשקעים מאחור. סולחה? אולי.

היי, סאנשיין. ליהיא גרינר (צילום: אלירן אביטל)היי, סאנשיין. ליהיא גרינר (צילום: אלירן אביטל)

לא חם לכם? עמרי בן נתן וקסניה טרנטוללא חם לכם? עמרי בן נתן וקסניה טרנטול


בפתיחה המיוזעת, הפציעו מלבד גרינר עוד המון כוכבי ריאליטי מוכרים, בהם הנשואה הטרייה דנית גרינברג, שהתפארה בתספורת חדשה, קצרה ונטולת תוספות שיער, ממש כפי שעשתה גם אביבית בר זוהר - שהחליטה לקצר את השיער ולזרוק את התוספות הצבועות, לטובת לוק קיצי מרענן. 

בין אלה שהתייצבו באירוע, שנערך בחסות "אפרודיטה", היו גם צמד הרומנטיקנים של "האח הגדול" עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, בלבוש שהולם את השטיח האדום, אדל בספלוב ודנה זרמון עם ארוסה, אדריאנו חאובל, השורדת במיל' טיטי איינאו ושלל כוכבי מסך אחרים.

קצרה #1. דנית גרינברגקצרה #1. דנית גרינברג
קצרה #2. אביבית בר זוהרקצרה #2. אביבית בר זוהר

משיקה. אדל בספלובמשיקה. אדל בספלוב

טיטי איינאו הלכה עלפוני. למה? ככה!טיטי איינאו הלכה עלפוני. למה? ככה!