גברי, מאיר ויובל יודעים ששושלת בנאי חיה, בועטת ומבדרת את הקהל הישראלי - כולל הדור הבא של המשפחה - ככה זה כשאמיר בנאי, בנה של הבדרנית האהובה אורנה בנאי, מככב בתפקיד ראשי במחזמר חדש על הבמה, לצד עוד כמה צאצאים חדשים. אתמול (שלישי), האמא המפורסמת הגיעה לבחון מקרוב את בנה הבכור אמיר כשהוא מופיע במסגרת הצגה חגיגית, ועל הדרך הבינה כמה הוא מושך הרבה יותר תשומת לב מאמו המפורסמת.


זה קרה בהצגה חגיגית של "אופוריה - העיר השמחה בעולם" בהפקת תיאטרון חיפה, מחזמר בו משתתפים לא פחות משמונה ילדים. בין הצעירים, גם נטע רוט - האחיינית של ח"כ יאיר לפיד (שלא הגיעה לשואו אבל שלח את חברתו הטובה עינת שרוף למסור ד"ש), סופיה גולן - בתו של השחקן ישי גולן וכן אמיר בנאי, שהתראיין לתקשורת על כך שנדבק בחיידק המשחק. ברור שזה מה שגרם לאמא אורנה להודיע בגאווה לחברים אחרים שבילו במקום שהבן שלה הוא כוכב בהתהוות. כאילו היתה ברירה אחרת.

אני הכוכבת כאן? אורנה בנאי (צילום: רפי דלויה)אני הכוכבת כאן? אורנה בנאי (צילום: רפי דלויה)
הוא הכוכב הנולד! אורנה עם אמיר בנאיהוא הכוכב הנולד! אורנה עם אמיר בנאי
הנה, גם בתו של ישי גולן סופיה משחקתהנה, גם בתו של ישי גולן סופיה משחקת


בין אלה שפרגנו לכוכבי ההצגה, שכולל 15 שחקנים מבוגרים וצעירים, היו גם עדי אשכנזי שראתה על הבמה את אשתו של בעלה מהמסך - השחקן מולי שולמן. תום אבני (לנצח מוגלי מ"ספר הג'ונגל") חילק טיפים לשחקנים הצעירים, חני נחמיאס פיזרה חיוכים לצד אסתי זקהיים, אלון נוימן, ליאון רוזנברג ואחרים.

מחלק טיפים. תום אבנימחלק טיפים. תום אבני

עינת שרוף הגיעה עם הנכדיםעינת שרוף הגיעה עם הנכדים

עדי אשכנזי מפרגנת לאשתו של בעלה, מולי שולמן. או משהו כזהעדי אשכנזי מפרגנת לאשתו של בעלה, מולי שולמן. או משהו כזה

בלי סודות. חני חמיאסבלי סודות. חני חמיאס

יודע לדבר עם התקשורת. אמיר בנאי מתראייןיודע לדבר עם התקשורת. אמיר בנאי מתראיין