כבר זמן רב שהחייל במיל' שעלה בעבר (שלא מרצונו) לכותרות - גלעד שליט - לא תועד כשהוא מבלה יחד עם בת הזוג שלו, עדי סיגלר, באירוע מתוקשר. עם זאת, אמש (רביעי) כשהגיע לבלות יחד איתה פאב תל אביבי, לא ברור אם שליט ידע שבמקום תיערך מסיבת יום הולדת מתוקשרת ליוצא ריאליטי ורווק טרי מדובר. אופסי.


במקרה, או שלא, חגג אתמול יוצא "המירוץ למיליון" רז זלצרמן את יום הולדתו ה-31 בבר התל אביבי שבו הוא שותף - "בילי ג'ין". לראשונה זה שנים, ההילולה של זלצרמן השובב נערכה מינוס אלכסה דול, החצי השני המיתולוגית שלו ששוהה בימים אלה בארצות הברית, כך שחברים כמו הצמוד שלו אדריאנו חאובל או יוצאי ריאליטי אחרים בהם מייקל אלרוי ואסתי לי פז הגיעו לבלות איתו.

נבוכים משהו. שגלעד שליט ועדי סיגלר מגיעים למקום (צילום: אביב חופי)נבוכים משהו. שגלעד שליט ועדי סיגלר מגיעים למקום (צילום: אביב חופי)

תראו, צילמתי את הצלם! סיגלר משוויצהתראו, צילמתי את הצלם! סיגלר משוויצה
נראה טוב! שליט והחבר'הנראה טוב! שליט והחבר'ה


עזבו אתכם מהשחקנית ג'וליה לוי בוקן, שהציגה מראה שדוף, שזוף ומפחיד, כי את מרב תשומת הלב משכו מי שהיה חייל צה"ל שבוי, שהגיע למקום לבלות עם בת הזוג סיגלר וחברים ונראה נבוך מהפפראצי. לא ברור מה הקשר בין שליט וזלצרמן, שהוזמן בחגיגיות למסיבה, אך לפחות זכיתם לראות את שליט מבלה, מה שמחמם את הלב. 
 
איש השעה. רז זלצרמןאיש השעה. רז זלצרמן

אדריאנו חאובל מחייךאדריאנו חאובל מחייך

ואז הגיעה ג'וליה לוי בוקן!ואז הגיעה ג'וליה לוי בוקן!

כן... בסדר. זלצרמן ולוי בוקןכן... בסדר. זלצרמן ולוי בוקן