כמה נחמד, כמה נעים, לראות צמד אוהבים צעירים ומרגשים כמו הזמרת המתבגרת נועה קירל, שחביבה בתקופה האחרונה על הילדודס הישראלים - ומחבבת מקרוב בשבועות האחרונים את הדוגמן הישראלי, ברק שמיר. למרות שהכחישו את הזוגיות בינם במשך כמה שבועות, הפופסטאר והכדורסלן עם רעמת התלתלים כבר מגיעים לאירועים יחד... אחרי שכנראה נשרפו תחת קרני השמש של הקיץ.


קירל, שכנראה לא נזהרה תחת השמש (ילדים, אל תנסו את זה בבית), נראתה שרופה משהו כשהגיעה להופיע בהתנדבות תצוגת האופנה של המעצבת אורי מינקובסקי - כחלק משיתוף פעולה עם עמותת "וראייטי ישראל". התוצאה? הילדה בת ה-15 נראית כמו אמא, טוב, אחותו הגדולה של הבויפרנד החתיך (שבכלל גדול ממנה בשנתיים!). דונטלה ורסאצ'ה, שימי לב, בתקווה שלהבא הזמרת תשתמש ביותר מקדם הגנה לפני שהיא שוכבת על החוף. לא חינוכי.

בלי פילטריםםםם!!!1! נועה קירל (צילום: אביב חופי)בלי פילטריםםםם!!!1! נועה קירל (צילום: אביב חופי)
סלפי עם קהל של משתוללים. קירל עם ברק שמירסלפי עם קהל של משתוללים. קירל עם ברק שמיר


בין אלה שהגיעו לקניון בהרצליה כדי לראות את קירל מקרוב, היו גם אביבית בר זוהר והמחשוף, וכן השורד במיל' רון אלוף (ההוא שהשתתף בריאליטי, זוכרים) - שהגיע יחד עם מי שעושה לו נעים כבר חצי שנה, בת הזוג הרקדנית מור חממי. אלופי, עד עכשיו הכחשת, ביטלת, שמרת על הזוגיות הרחק מאור הזרקורים, אבל פתאום התחשק לך לזכות בעוד כמה רגעי תהילה, הא? לבריאות.

תוספת שתופסת. אביבית בר זוהרתוספת שתופסת. אביבית בר זוהר

רון אלוף והחברה נקלעו למקום במקרה?רון אלוף והחברה נקלעו למקום במקרה?