אילנית לוי חוותה אתמול על בשרה את סכנות המקצוע שבחרה לעצמה? כי לא תאמינו לכל הדרמה שהתחוללה בחייה ביממה האחרונה. כולל המון תכשיטים נוצצים, פוזות למצלמה, נקע כואב, חופשת קיץ וחבר טוב בשם מיקי בוגנים.


קצת סדר: אתמול (ראשון), מלכת היופי הנצחית צולמה יחד עם ה-BFF ואושיית הבלונד בוגנים, לקמפיין המקומי החדש בכיכובם - עבור חברת התכשיטים הבינלאומית "Diamonfire  DF". מתברר שבין פלאש אחד לפוזה אחרת לשנייה, לוי מעדה וסובבה את רגלה, כך שלמרבה הצער נחבלה והדוגמנית פונתה לבית החולים, שם אובחן כי היא סובלת מנקע בכף הרגל כך שטופלה ונחבשה מיד. 

הלפ! אילנית לוי פצועה, מיקי בוגנים תומך (צילום: שוקה כהן)הלפ! אילנית לוי פצועה, מיקי בוגנים תומך (צילום: שוקה כהן)
"נסי לשמור על הרגל עד העשירי, כפרה!""נסי לשמור על הרגל עד העשירי, כפרה!"
לא מרוצה במיוחד. אילנית לוילא מרוצה במיוחד. אילנית לוי


רגע, זה לא הכל כיוון שמותג הבלינג קיים הבוקר (שני) גם אירוע השקה רשמי בכיכובם של בוגנים את לוי, שכמובן נאלצה לוותר על נעלי העקב באירוע הנוצץ - והגיעה, פלוס התחבושות לרגל שנקעה, כשהיא ארוזה בכפכפי אצבע. מי תמך? כמובן שמעצב השיער והידיד הקרוב, שליווה אותה בכניסה למקום.

באיוונט השקת התכשיטים שנערך במוזיאון לאומנות ישראלית ברמת גן, נשנשו ארוחת בוקר של זהב ויהלומים גם צמד החמד מיה דגן ויעל גולדמן, שיר אלמליח (זוהרת כמו תכשיט), דנה פרידר, ירדן הראל, שני כהן המצחיקה, הצמודה של לוי מאיה בצלאל וחברותיו הטובות של בוגנים - אירית רחמים ודורית בר אור. נחשו מי לא הגיע לבחון את האבנים הטובות? נכון, בן הזוג של לוי, אלירז שדה.

בלינג. שיר אלמליחבלינג. שיר אלמליח
צמד חמד. יעל גולדמן ומיה דגןצמד חמד. יעל גולדמן ומיה דגן

חברות! אירית רחמים עם דורית בר אורחברות! אירית רחמים עם דורית בר אור
תומכת בשעת צרה. אילנית לוי עם מאיה בצלאלתומכת בשעת צרה. אילנית לוי עם מאיה בצלאל


אז זהו, ששדה ולוי קבעו מבעוד מועד שייבלו את הימים הקרובים בנופש קיץ משפחתי בבורגס, פלוס ילדיה של לוי (מהאקס אייל גולן) - ליאם ואלין. בעוד שאירוע ההשקה גרר דחייה במועד הטיסה של הבלונדינית, שדה והילדודס כבר הספיקו להתעופף לבולגריה, שם הם ממתינים בקוצר רוח לאישה של חייהם. התאונה המצערת של לוי, גרמה לעוד שיבוש של התכניות, אבל לוי לא תיתן לנקע להרוס את החופשה - ובשעות הקרובות כבר תתאחד יחד עם הפמילייה לחופשה מרגשת באיזור הנופש של הבלקן. אירופה, כפרה, בגבס.

שני כהן ענדה שרשרת על השמלה?שני כהן ענדה שרשרת על השמלה?

בלונדיניות נהנות יותר. בןגנים עם דנה פרידרבלונדיניות נהנות יותר. בןגנים עם דנה פרידר

רגע, מה? רחמים עם ירדן הראלרגע, מה? רחמים עם ירדן הראל

דפנה לוסטיג מסתירהדפנה לוסטיג מסתירה

גם שביט ויזל הגיעה לאיוונטגם שביט ויזל הגיעה לאיוונט

דנה פרידר, למה את לא מרוצה?דנה פרידר, למה את לא מרוצה?

הפרזנטור. מיקי בוגניםהפרזנטור. מיקי בוגנים