השמועות על הקשר החדש של הדוגמנית דר זוזובסקי עם הזמר אסף אבידן נשמעות כמו המצאה הזויה? רק חשבו מה עובר על האקס הטרי של הדוגמנית, הזמיר לי בירן, ששמע אתמול (שני) שהאקסית הטרייה שלו ויתרה עליו לתמיד והמשיכה הלאה - חודשיים בלבד אחרי הפרידה.

למרות האכזבה, בירן לא נותן לפרידה אחרי זוגיות של שנתיים לשבור אותו ומנסה לשדר עסקים כרגיל. אמש התייצב במופע השקה חגיגי לאלבום הבכורה של החבר למקצוע - נדב גדג' בזאפה הרצליה, אבל לא היה שם לבד. בירן שנצמד בדרך כלל לזוזובסקי באירועים מסוג זה, בילה הפעם עם חברתו הטובה והנשואה הטרייהרוני דלומי, ופיזר חיוכים אל מול הצלמים. השחקן נראה כל כך מאושר, עד שנדמה כאילו הוא משחק דמות ומסתיר את מה שעובר עליו באמת. חמוד.הכי גולדן בוי. נדב גדג' (צילום: ליאור פינקסון)הכי גולדן בוי. נדב גדג' (צילום: ליאור פינקסון)

חברה לעת צרה. לי בירן ורוני דלומיחברה לעת צרה. לי בירן ורוני דלומי


בין החברים מתעשיית הבידור שקפצו לפרגן לנציג האירוויזיון במיל' ותמיד גולדן בוי - היו כמה אושיות זמר ושיר מקומיות. נניח, קרן פלס, הראל סקעת, צביקה הדר, זוכה "כוכב נולד" אור טרגן, ניקי גולדשטיין, היוצר המוזקלי דורון מדלי ואחרים.לא לשכוח שגם הוא ייצג אותנו באירוויזיון. הראל סקעתלא לשכוח שגם הוא ייצג אותנו באירוויזיון. הראל סקעת

הגיע לפרגן. צביקה הדרהגיע לפרגן. צביקה הדר

האיש מאחורי המילים. דורון מדליהאיש מאחורי המילים. דורון מדלי

מתרגשים מאחורי הקלעים. נדב ג'ד'ג, הראל סקעת וקרן פלסמתרגשים מאחורי הקלעים. נדב ג'ד'ג, הראל סקעת וקרן פלס

המוזיקה בנשמה. אור טרגןהמוזיקה בנשמה. אור טרגן

הגיעה לשפוט או לתמוך. קרן פלס ונדב גד'ג'הגיעה לשפוט או לתמוך. קרן פלס ונדב גד'ג'