האם דניאל קלדרון - המודחת הטרייה של הריאליטי "המשימה: אמזונס" - שרק התגרשה בשבוע שעבר, התגברה מהר על בעלה וכבר מתנחמת בזרועותיו של בחור חדש? קלדרון, שבעבר טענה כבל עם ועידה שהיא הייתה רוצה להתחתן רק עם ח"כ אורן חזן, התייצבה אמש (שלישי) באירוע חגיגות שנתיים לסוכנות הייצוג של רונן צרפתי, הקולגה מהתחרות בג'ונגלים של האמזונס.

כצפוי, כמעט כל משתתפי התוכנית הגיעו לפרגן, ביניהם גם הגרושה שהפציעה עם בחור חדש - שלא נראה כמו הח"כ חזן, אלא גברבר העונה לשם אדם קפרוב. קלדרון מצידה הכחישה כי מדובר בקשר רומנטי והתעקשה כי הם רק ידידים. לעומת זאת, מקורבים לגרושה הטרייה מדווחים כי השניים, שחברים כבר זמן מה, החליטו לאחרונה להעביר הילוך ביחסים. רומנטי!כשהיא לא חובקת חבר, היא מחבקת את בתיה. דניאל קלדרון ובתיה שיף (צילום: צילום מסך פייסבוק)כשהיא לא חובקת חבר, היא מחבקת את בתיה. דניאל קלדרון ובתיה שיף (צילום: צילום מסך פייסבוק)


במהלך האירוע נתקלה קלדרון בצ'ילבה שלה מהאי, הג'ינג'ית שהעמידה אותה להדחה הגר קוריטורו, וכיאה ליריבות מושבעות נרשמה התעלמות מוחלטת בין השתיים. בין כל המתמודדים שהגיעו לכבד את צרפתי, ניכר חסרונה של המאורסת דורון מטלון, שהייתה באותה עת בטעימות לחתונה שצפויה להיערך בספטמבר הקרוב.

דניאל קלדרון, תתחדשי?
"אנחנו חברים טובים ותמיד נהיה". מתחברים עם ה"אוייבת". אביאל כהן, בתיה שיף, הגר קרויטורו ורונן צרפתי (צילום: צילום מסך פייסבוק(מתחברים עם ה"אוייבת". אביאל כהן, בתיה שיף, הגר קרויטורו ורונן צרפתי (צילום: צילום מסך פייסבוק(

כולם הגיעו לכבד. משתתפי אמזונס (צילום: צילום מסך פייסבוק)כולם הגיעו לכבד. משתתפי אמזונס (צילום: צילום מסך פייסבוק)

היפים והנכונים? אילן אוספליק, הגר קרויטורו ובתיה שיף (צילום: צילום מסך פייסבוק)היפים והנכונים? אילן אוספליק, הגר קרויטורו ובתיה שיף (צילום: צילום מסך פייסבוק)