חשבתם שתוכניות הריאליטי מייצרות רק כוכבים חדש? כנראה שלא רק. כי נראה שהטרנד החדש של עולם הריאליטי-טראש הוא פליטים שמנסים להישאר בכותרות ולהסתדר בזוגות-זוגות. קסניה טרנטול ועמרי בן נתן, אליאב אוזן ודנית גרינברג שימי לב: זוג משתתפי ריאליטי חדש מנסה לכבוש את הביצה.

מזה כחודש ימים, טום קשתי שהשתתף ב"המירוץ למיליון", "גולסטאר" ו"הקודחים", ויוצאת בית "האח הגדול", עומר קינן, מנהלים זוגיות "סודית". קינן סיימה לא מזמן מערכת יחסים, כשנפרדה מאיש העסקים תמיר ויצמן, בעוד שקשתי היה בעבר בזוגיות טלוויזיונית מתוקשרת עם האיט גירל אדל בספלוב, איתה התחרה במירוץ למיליון.

קשתי וקינן הכירו לפני כחודש כאשר השתתפו יחד בהפקה של מגזין - ומיד ניצתה ביניהם הכימיה הזוגית. מאז הם מבלים יחד ולמרות שהשניים מכחישים את הקשר וטוענים כי מדובר בידידות בלבד, הם בילו את סוף השבוע האחרון בנופש רומנטי באילת - ואף התנשקו בפומבי על שפת הבריכה של בית המלון. נכון שהשניים עוד לא אישרו את היחסים בניהם, אבל הן אכן זרקו רמז עבה כששיתפו אין ספור תמונות וחוויות זוגיות ברשתות החברתיות.חתום בנשיקה. "הסוף לשמועות". טום קשתי ועומר קינן (צילום: צילום גולשים)חתום בנשיקה. "הסוף לשמועות". טום קשתי ועומר קינן (צילום: צילום גולשים)


 

A photo posted by עומר קינן (@omerkaynan1) on


 

A photo posted by עומר קינן (@omerkaynan1) onיריב נתי המייצג את שניהם מסר: "אנחנו לא מגיבים לחייהם הפרטיים של מיוצגי".