להלן, כמה דרכים בהן יוצאי תוכניות הריאלטי יכולים לנקוט כדי להישאר בכותרות:

1. לחבור לפליט ריאליטי אחר ולנהל זוגיות מתוקשרת (כלומר, "סודית") ברשתות החברתיות.

2. להיקלע מריבות עם כוכבים אחרים, מפורסמים יותר או פחות.


3. להגיע לאירועי השקה שלא הומנו אליהם, ולדפוק נשיקה רטובה מול המצלמות.

הפעם, מי שנלחם על ניצול 15 דקות התהילה שלו הוא רותם סמדג'ה, מתחרה התוכנית "המשימה: אמזונס", שהגיע אמש (ראשון) למוזיאון תל אביב. זאת, למרות שעל פי יודעי דבר לא הופיע ברשימת מזומני אירוע השקת "טי ארט" של רשת האופנה קסטרו. עם זאת, לעומת חברותיו לתחרות בג'ונגל שכן הוזמנו - הדר קרויטורו ובתיה שיף - סמדג'ה בחר לפנק את הנוכחים בנשיקה רטובה ולוהטת עם אשתו, מול המצלמה.כאן כדי להישאר. רותם סמדג'ה ואשתו (צילום: אביב חופי)כאן כדי להישאר. רותם סמדג'ה ואשתו (צילום: אביב חופי)


סוכנו של סמדג'ה, בתגובה: "רותם שגר בבאר שבע, הגיע להופעה בתל אביב והוזמן לאירוע באופן ספונטני על ידי מנהל השיווק של רשת קסטרו. צר לי שהתקשורת לא פוסחת על שום הזדמנות להלבין פנים".

בסדר, מי שככל הנראה אכן הוזמנה, כלא פחות מאורחת כבוד - אך נבצר ממנה מלהגיע, הייתה ההריונית רותם סלע. מי שנשואה לאריאל רוטר, בנם של בעלי קסטרו - אתי וגבי רוטר, השאירה את בעלה והילדות בארץ, שלחה אותו לבדו לאירוע ההשקה האופנתי ועלתה על מטוס כדי ליהנות מחופשה חלומית עם חברות על אי ביוון.אם האישה לא כאן, אביא את האח. אריאל ורון רוטראם האישה לא כאן, אביא את האח. אריאל ורון רוטר


 

A photo posted by Rotem Sela (@rotemsela1) on


בין אלה שהתייצבו להציץ ולהתרשם, היו אניה בוקשטיין שעלתה במהלך האירוע על הבמה להופעה במראה הורס, הפרזנטורים של המותג דר זוזובסקי ועומר דרור, מנחה "אמזונס" גל אמיתי, דניאלה פיק, עמית פרקש, נלי תגר, מיכאל אלוני וגילי מוסינזון - שנדמה שהחליט להמשיך לעורר פרובוקציות והגיע לאירוע כשהוא לבוש בספק שמלה ארוכה, ספק גלביה נשית.

גילי קיבלת השראה מסטרשקוולבשת שמלה?

"התכוונת לגלביה, ההשראה היא מאלי שיטרית". השאיל את השמלה מסטרשקו? גילי מוסינזון (צילום: שוקה כהן)השאיל את השמלה מסטרשקו? גילי מוסינזון (צילום: שוקה כהן)

קורעת את הבמה. אניה בוקשטיין (צילום: עידו איז'ק)קורעת את הבמה. אניה בוקשטיין (צילום: עידו איז'ק)

החיים אחרי לי בירן...ואסף אבידן . דר זוזובסקיהחיים אחרי לי בירן...ואסף אבידן . דר זוזובסקי


מאה ביחסי אנוש. נלי תגר ומיכאל אלונימאה ביחסי אנוש. נלי תגר ומיכאל אלוני

איך נחמד שקיבלו הזמנה. הגר קרויטורו, גל אמיתי ובתיה שיףאיך נחמד שקיבלו הזמנה. הגר קרויטורו, גל אמיתי ובתיה שיף

חתום בנשיקה. נטע אלחמיסטר, עומר דרור ודר זוזובסקי (צילום: עידו איז'ק)חתום בנשיקה. נטע אלחמיסטר, עומר דרור ודר זוזובסקי (צילום: עידו איז'ק)

בדרך לטרנטיקו עוצרים בהשקה. דניאלה פיק (צילום: שוקה כהן)בדרך לטרנטיקו עוצרים בהשקה. דניאלה פיק (צילום: שוקה כהן)

כל מה שגבר צריך...ויסקי ביד. מוטי רייףכל מה שגבר צריך...ויסקי ביד. מוטי רייף