המירוץ למיליון

מי שגולש ב-TMI בדרך קבע, כנראה  נתקל לא פעם בתמונות סטנדרטיות של כוכבי ביצת הבידור כשהם  מבלים באירועי השקות כאלה ואחרים. כולם מתלבשים יפה, מגיעים כדי לשתות משהו, לפעמים לנשנש  - אבל רוב העבודה היא להגיע לאיוונט, תמורת תשלום או מתנה ולהצטלם באושר. אבל היי, כנראה שלא אצל כולם. טילטיל שורד ורץ למיליון במיל', הגיע עם כוכבי העונה החמישית של "המירוץ למיליון" לאירוע, הפעם לא בתל אביב אלא בבאר שבע הרחוקה - שבו עבר חוויה מסוג אחר.

הנציגים הספורטיביים בעונה הנוכחית של הריאליטי העולמי, הגיעו בסוף השבוע שעבר יחד עם טילטיל לחנות רשת "אליטל" בבירת הנגב (לא, אם תהיתם הוא לא לקח אותם במונית). אחרי שהשורד כבר החל להשתעמם מהשקות, והכוכבים שנולדו (עד להודעה חדשה) לא הספיקו להנסות ביותר מדי כאלה, במקום ללכת בדרך המסורתית, חבורת הבנים החלה לשחק בכדור בחנות הספורט שבמקום.


כן...הכל התחיל בכדורסל. ציון אזולאי וטילטיל (צילום: אבי וולדמן)כן...הכל התחיל בכדורסל. ציון אזולאי וטילטיל (צילום: אבי וולדמן)

שוק של החיים. עמית ורז גל, אביב קורדובה וציון אזולאישוק של החיים. עמית ורז גל, אביב קורדובה וציון אזולאי

לא לפני שיוסיאל יקנה איזה טייץ או שנים ליעללא לפני שיוסיאל יקנה איזה טייץ או שנים ליעל

ושון...ירכוש משהו לעצמו- לא לקיםושון...ירכוש משהו לעצמו- לא לקים


במהלך משחק כדורגל, יחד עם השחקנים והמתמודדים ציון אזולאי ואביב קורדובה, גל ועמית רז, שון כהן ויוסיאל נאמן, נפצע טילטיל מאחד מהכדורגלנים החובבים ונשרט בבטנו. מפתיע, שאדם שהצליח לשרוד את החוויות על האי בהונדורס, לא החזיק הרבה זמן במשחק - אך כמובן לקח הכל בחיוך ואהבה (כמו שאר החברים שצחקו עליו). נראה שהלקוחות בחנות היו מרוצים, במיוחד כשהחליף חולצה ונתן לקהל הצצה לגופו החטוב והפצוע. אל דאגה, לטילטיל שלום.

החברים מתפוצצים מצחוק...למה?החברים מתפוצצים מצחוק...למה?

האמת שרואים קצת ריבועים בבטןהאמת שרואים קצת ריבועים בבטן

מיליון שקלים והחליט לקנות מחבט?מיליון שקלים והחליט לקנות מחבט?