בשבועות האחרונים, אמיר פרישר גוטמן מתאושש מקבלת חוות דעת רפואית חדשה בנוגע למצבו בתקופה האחרונה, כאשר לפי האבחנה הוא לא סובל מסרטן - זאת לצד משפחתו של הזמר, בעלו ינאי פרישר גוטמן ובנם רוי. למרות התקופה הקשה שחוו בני המשפחה, בן הזוג של גוטמן פינה אמש (שני) זמן לטובת תרומה למשפחות נזקקות ופגישה עם חברים טובים, כמו הידידה הקרובה מיכל אמדורסקי.


פרישר, התייצב באירוע השקת שיתוף הפעולה בין "נירלט" לארגון "פתחון לב" - שבמסגרתו כמה אנשים מוכרים עיצבו לבבות בצבע והפגינו כשרון אמנותי, רק כדי שיועמדו למכירה פומבית שהכנסותיה יועברו כתרומה לרכישת סלי מזון למשפחות נזקקות. בעוד שעל פי נוכחים במקום אהובו של גוטמן התקשה לדבר, ברר מילים ונמנע מלענות על שאלות של סקרנים, אמדורסקי היא זו שהרגיעה אותו כשעמדה לצדו, העניקה לו ביטחון וסיפרה לכל מי שהיה מוכן לשמוע שינאי הוא המציל של אמיר. 

בהמשך, אחרי שהרוחות נרגעו, פרישר סיפר לאנשים במקום שהמשפחה "עסוקה בעיקר בהתאוששות וחזרה לשגרה, כולל הטיפול ברוי". רק שמחות, גוטמנים!

יאללה, בואו נצבע חבריםםםם. מיכל אמדורסקי עם ינאי פירשר גוטמן (צילום: רפי דלויה)יאללה, בואו נצבע חבריםםםם. מיכל אמדורסקי עם ינאי פירשר גוטמן (צילום: רפי דלויה)
הכי אמנותית. אמדורסקיהכי אמנותית. אמדורסקי

ברוחב לב. פרישר גוטמןברוחב לב. פרישר גוטמן
הכי מעוצב. ינאי פרישר גוטמןהכי מעוצב. ינאי פרישר גוטמן


בין אלה שהגיעו לצבוע לבבות מול המצלמות למטרה נעלה, כפי שעשו (בבית) גל מקל או יהודה לוי, היו מי שמככב בפרסומות חברת הצבע טל פרידמן, אבל גם הדוגמנית יעל גולדמן, המגישה ירדן הראל, נטע גרטי, דניאלה פיק ואפילו אחותה של נינט טייב - שמנסה לשמור על אור הזרקורים גם כשאחותה נמצאת במרחק טרנס-אטלנטי.

יעל גולדמן משחקת בצבעיעל גולדמן משחקת בצבע

מלכת לבבות. נטע גרטימלכת לבבות. נטע גרטי

לבבית. ירדן הראללבבית. ירדן הראל

מר פרזנטור. טל פרידמןמר פרזנטור. טל פרידמן

איך יצא? גרטי משוויצהאיך יצא? גרטי משוויצה

דניאלה פיק? כי אמדורסקי מרימהדניאלה פיק? כי אמדורסקי מרימה

היי פייב. פרידמןהיי פייב. פרידמן

וזה כבר הלב של יהודה לויוזה כבר הלב של יהודה לוי