למרות שלאחרונה הוא מככב על מסך הטלוויזיה ומנצל את 15 דקות התהילה ליהנות ממנעמי תעשיית ההשקות והאירועים - שנה לא קלה עברה על אלכס עמר, חצי מצמד הצרפתים של "המירוץ למיליון". אחרי שהיה מאושפז בבית החולים מספר פעמים בתקופה האחרונה בנסיבות מסתוריות, נפוצו שמועות שהוא והחצי השני שלו למירוץ - ג'וזי זירה - סיימו את המסע המשותף שלהם בחיים האמיתיים וניתקו קשר לחלוטין. כעת, מתברר שאין כמו סיבה למסיבה, כדי לחגוג ולשמוח.

בסוף השבוע, השניים שמו סוף לדיווחים על קרע - והוכיחו לכולם שהחברות ששרדה את המשימות הלא פשוטות בתכנית הריאליטי, יכולה לנצח הכל. ג'וזי, שעבר בעצמו תקופה לא פשוטה אחרי שאביו נפטר בחודש שעבר, הגיע לחגוג לחברו הטוב עמר את יום הולדתו ה-27, בבר "בילי ג'ין" שבלב תל אביב.הלוואי ויאכל את העוגה. אלכס עמר (צילום: אור גפן)הלוואי ויאכל את העוגה. אלכס עמר (צילום: אור גפן)

מבסוט על עצמו. ג'וזי זירה מבסוט על עצמו. ג'וזי זירה

מלבד זירה ועמר, שהציג לכולם את הפיגורה הצנומה שלו - הגיעו לברך גם הקולגות מהריאליטי העולמי, בהם בן שפלן (גם הוא מינוס כמה קילוגרמים), מונדה קנצפולסקי, קים וייס, שון כהן, ציון אזולאי ואביב קורדובה, רז ועמית גל, גלי ברגר ודניאל ברדוגו, חן טולדנו ויוסי עבדו. יאללה, סלבריישן.


בדרכה של אלכסה דול? אלכס עמרבדרכה של אלכסה דול? אלכס עמר

בלי בני הזוג למירוץ. קים וויס, אלכס עמר ומונדה קנצפולסקיבלי בני הזוג למירוץ. קים וויס, אלכס עמר ומונדה קנצפולסקי

שני מתמודדים מינוס משקל של בן אדם שלם. בן שפלן ואלכס זירהשני מתמודדים מינוס משקל של בן אדם שלם. בן שפלן ואלכס זירה

לא יפספס מסיבה של הצרפתי. ציון אזולאילא יפספס מסיבה של הצרפתי. ציון אזולאי

למרות היריבות על המסך, חברים בעולם האמיתי. רז גל ואלכס עמרלמרות היריבות על המסך, חברים בעולם האמיתי. רז גל ואלכס עמר