שמתם לב שכמעט לא יוצא לכם לראות את פלג גופם התחתון של מגישי האקטואליה על המסך הקטן, שלרוב יושבים מאחורי השולחן בארשת פנים רצינית, שמסיחה את הדעת? זה תקף גם לגבי הזוג טלי מורנו ואיל קיציס, בהם אתם בדרך כלל צופים כשהם ישובים מול המצלמות - כשהאחד מגיש את "ארץ נהדרת", והשנייה מעבירה ברצינות את המהדורה המרכזית של חדשות 10.

אבל מה קורה כשהמצלמות כובות? קיציס את מורנו הופכים לזוג נשוי שגרתי משהו, שיוצא לבילוי לילי ומזמין הרבה אוכל ומשקאות לשולחן. מורנו אמנם לא הגיעה לחגוג במסיבת יום ההולדת של אחותה הקטנה שיר - אבל כשיצאה לאחרונה עם בעלה קיציס לדייט רומנטי, חזרה מורנו אי שם לדנת 2009, אז היתה על תקן כלה כשלבשה שמלה לבנה וקצרה, שחשפה רגליים ארוכות וסקסיות.חייב לשמוע איזה קטע היה לי היום בניוז. אייל קיציס וטלי מורנו (צלם: ניר פקין)חייב לשמוע איזה קטע היה לי היום בניוז. אייל קיציס וטלי מורנו (צלם: ניר פקין)

נמאס לך לצחוק? אז תהיה רציני....נמאס לך לצחוק? אז תהיה רציני....

שיחות ברומו של עולם...שיחות ברומו של עולם...


למרות שקיציס הוא הדמות שעל פניו יותר "מצחיקה" מבין השניים ואילו מורנו היא המגישה הרצינית, בארוחה שתועדה על ידי צלם הפפראצי של TMI נדמה היה שהאחד אימץ את הבעת פניו של השני, כשמגישת החדשות לא הפסיקה לחייך, ומנחה תכנית הסאטירה היה קצת חמוץ ורציני. בין נשנוש לקוקטייל, מצאה לעצמה מורנו זמן לצאת להפסקת סיגריה ולהתעדכן בסלולרי (בחדשות?), כשלפתע פגשה את המפיק אביב גלעדי, ואת החבר לערוץ גיא פינס - מגיש נוסף עם רגליים נסתרות אך מז'אנר הבידור. פאן? עם דרינק ביד, תמיד נחמד.טלי מורנו מרבה רגלייםטלי מורנו מרבה רגליים

לא לא, זו לא קייט מוסלא לא, זו לא קייט מוס

הפסקה סיגריה...לברייק מהחיים האמיתייםהפסקה סיגריה...לברייק מהחיים האמיתיים

מי שמביט בי מאחור, לא יודע מי אני! ביושמי שמביט בי מאחור, לא יודע מי אני! ביוש