חשבתם שהיא סוחטת אותו, האמנתם שהוא רגוע כי מדובר בעלילות דם? ובכן, מתברר שלא כל הפרטים על חיי הנישואים האלימים של ג'וני דפ ואשתו בנפרד, אמבר הרד נחשפו. רגע לפני תחילת הקיץ, הכוכב ההוליוודי קיבל מאשתו בת ה-30 בקשה לגירושים, בטענה שבמהלך התקופה הקצרה שבה היו יחד - דפ נהג באלימות מילולית ופיזית כלפיה, כשרוב הזמן היה תחת השפעת סמים ואלכוהול. הוא ניסה לשדר עסקים כרגיל, אך בתקופה האחרונה נצברות עדויות שתומכות בגרסה שלה.


לפני ימים ספורים, נחשף סרטון בו דפ מתועד על ידי הרד כשהוא מאבד את העשתונות במטבח ביתו, אחרי ששתה כוס יין יותר מדי. עם זאת, היום (שלישי), מגיעה עוד עלילת דם, סליחה, עלילה מלאה בדם מכיוונו. 

קאט. ג'וני דפ והיד החתוכה עם אמבר הרד בשנה שעברה (צילום: Splashnews)קאט. ג'וני דפ והיד החתוכה עם אמבר הרד בשנה שעברה (צילום: Splashnews)

האתר TMZ פרסם תמונת אצבע שחתוכה בקצה (לא שרוטה, לא משופשפת, הקצה שלה איננו!), שהיא ככל הנראה מידו הימנית של השחקן. על פי הדיווח שנלווה לתיעוד הקשה לצפייה, דפ כתב בעזרת אותה אצבע מדממת על הקיר את המילים "Easy Amber" - או בתרגום חופשי "אמבר הנותנת", לצד השם בילי בוב - של השחקן בילי בוב ת'ורנטון, שכביכול היה הגבר שאיתו בגדה בו הרד. בוגר מאוד, ג'וני.

התקרית התרחשה על פי הדיווחים במרץ 2015, רק חודש אחרי שהשניים נישאו, כשבילו יחד בווילה מפוארת באוסטרליה. אז החל ויכוח אלים וסוער בין השניים, כשעל פי עדות המקורבים של הרד, דפ היה שיכור ומסומם אחרי שנטל אקסטזי. כאשר זרק טלפון מפלסטיק וניפץ בקבוקי זכוכית, נחתך קצה אצבע האמה שלו. תיאור שמקבל תוקף בהתחשב בתמונות פפראצי של דפ כשהוא מנסה להסתיר את כף ידו, שצולמו כמה שבועות אחר כך.

הו, לא. האצבע המדממת שככל הנראה שייכת לג'וני דפ (צילום מסך, TMZ)הו, לא. האצבע המדממת שככל הנראה שייכת לג'וני דפ (צילום מסך, TMZ)

מה כתבת שם? מה שעל פי הדיווח כתב דפ בדיו עם האצבע המדממת (צילום מסך, TMZ)מה כתבת שם? מה שעל פי הדיווח כתב דפ בדיו עם האצבע המדממת (צילום מסך, TMZ)

זה לא הכל, כי אחרי שהאצבע נחתכה בטעות ודיממה בבית, הוא טבל אותה בצבע כחול (אמבר היא אמנית, שכנראה מסתובבת עם ערכת הצביעה שלה בכל העולם) - כתב טינופים וגידופים נגד אשתו הטרייה (שהכחישה כי בגדה בו), עם האצבע החתוכה (!), על הקיר והמראה. אגב, הוא לא פנה לקבל טיפול במשך יותר מ-24 שעות, אז הרופאים השתמשו בחתיכת עור אחרת כדי לשחזר את קצה האצבע שלו. לא חבל רוקסטאר, התיעוד הזה מחזק את הטענות על כך שאתה סופר אלים וקצת, הרבה, משוגע.

בתקופה טובה יותר, אמבר הרד וג'וני דפ (צילום: גטי)בתקופה טובה יותר, אמבר הרד וג'וני דפ (צילום: גטי)

זהירות, התמונה הלא מצונזרת של ידו של ג'וני דפ קשה לצפייה. 

זכרו, הצפייה בתמונה על אחריותכם!

בטוחים שאתם רוצים לצפות בזה?

טוב...

האצבע המדממת של ג'וני דפ (צילום מסך, TMZ)האצבע המדממת של ג'וני דפ (צילום מסך, TMZ)