שנה מרגשת עוברת על יאנה יוסף בת ה-26, שילדה בחודש נובמבר האחרון את אלה, בתה המשותפת עם בעלה ציון ברוך, וכעת מביאה לעולם את הבייבי השני - עסק משלה. אחרי חודשים ארוכים בהם עמלה על אתר קניות חדש, יוסף עולה סופסוף לאוויר. אתר הקניות של יוצאת "האח הגדול" עלה השבוע לאוויר, שם הלקוחות יגלו שיוסף מציעה חווית קניות כוללת - החל משמלות בעיצובים צנועים, תכשיטים, אקססוריז ועיצוב לבית, והכל כמובן תחת שמה לנשים בלבד.

בדף ה"אודות" של האתר, מספרת יוסף על ההתאהבות שלה בסודות היהדות ועל הכוח העצום שהיא מוצאת כאישה חזקה ובטוחה בעצמה, שלא צריכה לצעוק את הנשיות או להיאבק באנשים כדי שישימו לב אליה. כן, זה מסביר את השמלות הצנועות שיוסף בחרה לעצב ולהציג באתר המכירות החדש, את הבחירה למכור לנשים בלבד ואת תהליך התקרבות שלה לדת.כמעט צנועה לגמרי. יאנה יוסף (צילום: רפי דלויה)כמעט צנועה לגמרי. יאנה יוסף (צילום: רפי דלויה)


בעלה המסור, ציון ברוך, פרגן ושיתף ברשתות החברתיות פוסט שמזמין את עוקביו להיכנס לאתר החדש של אשתו, אותה הוא מכנה "יא פיט פיט יא עולם". "חיים שלי פתחה אתר מטורף להלבשה צנועה, לא ראיתם דבר כזה!", כתב. איך האתר נקרא? yanayosef.com, כמובן. 

A photo posted by @zionbaruch on


הכי מפרגנים אחד לשני. יאנה יוסף וציון ברוך (צילום: שוקה כהן)הכי מפרגנים אחד לשני. יאנה יוסף וציון ברוך (צילום: שוקה כהן)