מתברר עומר קינן פשוט משתגעת מאהבה לבויפרנד הריאליטי שלה טום קשתי. הנה, תראו, היא כבר ארגנה לו בילוי בספא, הסכימה להתלקק איתו מול המצלמות במסיבה עם החברים וכעת, כאילו הוא חוגג יובל לחייו בסדרה בלתי נגמרת של אירועים, הגיעה להרים עם בני המשפחה שלו באווירת זמר ושיר.


אחרי שקשתי את קינן הוציאו לאור את רומן הריאליטי שלהם אל מול המצלמות (מה זה שווה, אם אין תיעוד, רק תשאלו את האקסית שלו אדל בספלוב) - יוצאת "האח הגדול" הגיעה עם יוצא המון תכניות ריאליטי אחרות למסיבת קריוקי משפחתית אינטימית, שבה עומר הכירה את אמו של טום, פיורלה קשתי פלוס שמונת אחיו (!). יש כאלה שמסתפקים בארוחת שבת, אבל אצל הקשתי'ז? זה חייב לכלול זיופים.

חה, ברור שהצלם כבר מחכה שם. עומר קינן עם טום קשתי (צילום: שוקה כהן)חה, ברור שהצלם כבר מחכה שם. עומר קינן עם טום קשתי (צילום: שוקה כהן)
היוש, אוויטה. סליחה, קשתי הגיעהיוש, אוויטה. סליחה, קשתי הגיע
תרימו! בני משפחת קשתי שרים עד לא ידעתרימו! בני משפחת קשתי שרים עד לא ידע
"אמא, תראי איזו שווה עומר בביקיני!""אמא, תראי איזו שווה עומר בביקיני!"


המפגש המכונן נערך במתחם חדרי הקריוקי "מיאון דה מייק" שבנמל תל אביב, אליו הגיעו אתמול (רביעי) שני חצאי זוגיות הריאליטי, כשהגברבר נהנה לראות את בני משפחתו והליידי חייכה בעונג מול אמו של אהובה הנוכחי. קשתי אם תהיתם, החליט לבצע לייב את השיר האישי שהוציא בעבר -"אשליות" - שהקדיש לקינן. רגע, זה לא הכל, כי החגיגות של השניים צפויות להימשך גם בסוף השבוע הנוכחי. מתיש? מאוד!

צמרמורת של התרגשות מהשניים האלה. קשתי וקינןצמרמורת של התרגשות מהשניים האלה. קשתי וקינן

וגם מקרוב יותר. עומר קינן וטום קשתי נרטביםוגם מקרוב יותר. עומר קינן וטום קשתי נרטבים