עומר אדם, אתה 'משחק אותה' קשה להשגה או סתם ממש עסוק? כי הזמיר פשוט הבריז אמש (רביעי) מחגיגה שנערכה עבור התוכנית החדשה שבה הוא משחק תפקיד אורח. רק לאחרונה, הזמיר המסלסל והמצליח חזר מחופשה קיצית באיי בהאמה המרהיבים - שאליה נסע עם בת הזוג שלו רומי אפרון וכבר הוזמן למסיבה נוספת. רק שהפעם, נמנע מלהגיע!

אתמול כאמור, התקבצו כל שחקני הסדרה החדשה של ערוץ הוט קומדי סנטרל, "שותפים", לחגוג בבר ה"לימה לימה" את עלייתה של הסדרה בשבוע הבא. גדי וילצ'רסקי וחן מזרחי שהם הכוכבים הראשיים הגיעו, אך חסרונו של אדם הורגש. האם עומר הלך לאיבוד בשדות של תירוצים? מתברר שפחות, כי לא בטוח אם בכלל התכוון להגיע לאירוע המשמח, נבצר ממנו לבלות עם חבריו לסט הצילומים בגלל הופעה שערך אתמול בירושלים ונקבעה מבעוד מועד. 

A photo posted by Omer Adam (@omeradam10) on


מי שכן החליט לבוא ולפרגן לקומיקאים שהם כוכבי רשת - בעלי מאות אלפי העוקבים ברשתות החברתיות, הם בני הזוג מהריאליטיקסניה טרנטול ועמרי בן נתן - שמשכו הרבה תשומת לב מהנוכחים, עפר שכטר הקונדסון שנראה מבסוט מהשטויות של וילצ'רסקי והמגפון, כוכב מכבי תל אביב ברק יצחקי עם אשתו ההרה המהפנטת ספיר, מלכת השושנים עדן בן זקן עם הבויפרנד ועוד רבים ואחרים.מרימים את העניינים מזיזים תמסיבה. עומרי בן נתן וקסניה טרנטול (צילום: רפי דלויה)מרימים את העניינים מזיזים תמסיבה. עומרי בן נתן וקסניה טרנטול (צילום: רפי דלויה)

המלכה והפרח שלה. עדן בן זקן ובן הזוג שוקי ביטוןהמלכה והפרח שלה. עדן בן זקן ובן הזוג שוקי ביטון

שותפים לסדרה ובחיים. גדי וילצ'רסקי וחן מזרחישותפים לסדרה ובחיים. גדי וילצ'רסקי וחן מזרחי

נהיה חירש? עפר שכטר וגדי וילצ'רסקינהיה חירש? עפר שכטר וגדי וילצ'רסקי

קלישאה של כדורגלן ודוגמנית. ברק יצחק ואשתו ספירקלישאה של כדורגלן ודוגמנית. ברק יצחק ואשתו ספיר