טוב, זוכרים שצמד יוצאי הריאליטי טום קשתי ועומר קינן ניסו בכל כוחם כדי להכחיש את הזוגיות בינם, ואז "יצאו מהארון" כשפרסמו תמונות מחופשה באילת? כי מתברר שלא הכל ורוד בממלכת הזוגות המפתיעים. השניים, כך מתברר, עברו משבר יחסים ראשון ונפרדו!

ימים ספורים אחרי שבת הזוג הטרייה (יחסית) של קשתי השקיעה את מלוא מאמציה לכבוד יום הולדתו של אהובה, כשארגנה מסיבה עם החברים, פינקו אותו בסוף שבוע רומנטי במלון בתל אביב ואפילו הספיקה להכיר את כ-ל בני משפחתו (רק הסבתא חסרה שם), כל הניצוצות התפוצצו לגברת קינן בפנים. דרמה וזה.שמחה מוקדמת מידי. עומר קינן וטום קשתי (צילום: אור גפן)שמחה מוקדמת מידי. עומר קינן וטום קשתי (צילום: אור גפן)


 

A photo posted by עומר קינן (@omerkaynan1) on


 

A photo posted by עומר קינן (@omerkaynan1) on


אם בשבוע שעבר, קינן את קשתי יצרו חוויות משותפות יחדיו, אבל את השבוע הנוכחי פתחו במריבה סוערת, שהסתיימה בהחלטה של השניים לפרק את החבילה. יוצאי הריאליטי החליטו שעם כל הכבוד לאהבה ולפרסום, הם לא רוצים להמשיך את הקשר. ליידיז, ג'נטלמן, אל תמהרו להשיג את הטלפון של קשתי כדי לבדוק אם הוא זקוק לריבאונד, כי הפרדת הכוחות המאכזבת נגמרה באותה מהירות שבה התחילה - כי פחות או יותר חצי יום אחר כך, עוד באותו הלילה, השניים ככל הנראה ליבנו את העניינים וחזרו זה לזרועותיה של זו. מרגש.

עומר קינן, ברצינות, מה נסגר?
"כולה קצת רבנו, עכשיו אנחנו יחד. שאשלח לך תמונה שלי איתו במיטה?". 

A photo posted by עומר קינן (@omerkaynan1) on