קצת נחת בחייה של שאנן דוהרטי? השחקנית ההוליוודית, שמוכרת ככוכבת הסדרות "בוורלי הילס 90210" ו"מכושפות", הגיעה לאחרונה להסדר כספי בתביעה על 15 מיליון דולר, שהגישה נגד המנהל העסקי ששכרה בשנים האחרונות, בטענה שלא שילם את דמי הביטוח הרפואי שלה. זאת, כשנה אחרי שהתביעה נחשפה, ובה העובדה כי דוהרטי חלתה בסרטן השד וגילתה זאת בשלב מתקדם של המחלה - כי לא יכלה לעבור בדיקות תקופתיות בשנת 2014.

על פי אתר הרכילות ההוליוודי TMZ, השחקנית בת ה-45 ועורכי דינו של מנהלה העסקי לשעבר הגיעו בשבוע שעבר להסכם פשרה, לפיו הסכום שיועבר לדוהרטי כפיצוי נותר חסוי. עוד לפני הפשרה עליה דיווחו, הרוחות ככל הנראה התלהטו כיוון שהוטל ספק בחומרת המצב של הרפואי של התובעת. לא מדובר בסברה משעשעת, כי רק בחודש שעבר פרסמה סדרת תמונות שבהן היא נראית מגלחת את שיערה בעקבות טיפולי הכימותרפיה שהיא עוברת.

 

A photo posted by ShannenDoherty (@theshando) on


 

A photo posted by ShannenDoherty (@theshando) onדוהרטי, שמנהלת מאבק מתוקשר ומתועד במחלתה, לא יכלה להגיע לרופא כשחשה ברע, זאת לטענתה כיוון שתשלום הביטוח לא הועבר על ידי מנהלה כראוי. הדבר גרר דחייה בבדיקות, שלמרבה הצער הצביעו על גידול סרטני בחזה - בחודש מרץ 2015. מאז, גילתה גם כי המחלה התפשטה לבלוטת לימפה וכי זאת הסיבה שבגללה לא תוכל להביא ילדים לעולם. רק בריאות.

 

A video posted by ShannenDoherty (@theshando) on


 

A photo posted by ShannenDoherty (@theshando) on


כך היא נראתה לפני שהכל התחיל. שאנן דוהרטי (צילום: גטי)כך היא נראתה לפני שהכל התחיל. שאנן דוהרטי (צילום: גטי)