יש כאלה שצריכות להקפיד על דיאטה מתוחכמת, אחרות בכלל לא מספיקות לאוכל אחרי לידת הבייבי - אבל מלי לוי? השחקנית-דוגמנית שילדה לפני כחודשיים וחצי בלבד, היא כבר שבה לעשות פוזות מול המצלמות ולהפגין חיוכים מעוררי קנאה, יחד עם בתה היפהפייה ועוד מטרד פרוותי במיוחד.

בתם של לוי ושמעון גרשון, היאלי גרשון, הצטרפה בשבוע שעבר אל המאמא הפרטית - שקיצרה את חופשת הלידה שלה - לטובת צילומי קמפיין חורף משותפים למותג אופנת ילדים בינלאומי. אבל בעוד שאת אמא ואבא (שביקר בעצמו על הסט) הילדה בת השבע רואה כל הזמן, רגע לפני שהתייצבה מול המצלמות פגשה כלבת מחמד בשם לונה, ששייכת לאחד מאנשי צוות ההפקה. התוצאה: יחסים חייתיים בין השתיים.

משפחה שכזאת. שמעון גרשון ומלי לוי עם היאלי (צילום: שוקה כהן)משפחה שכזאת. שמעון גרשון ומלי לוי עם היאלי (צילום: שוקה כהן)
היי, הנה הביץ' שלנו!היי, הנה הביץ' שלנו!
טוב, עוד תמונה אחת. מלי לוי והיאלי גרשוןטוב, עוד תמונה אחת. מלי לוי והיאלי גרשון
ביי, ביצ'זזזז. לוי וגרשון עם לונהביי, ביצ'זזזז. לוי וגרשון עם לונה


מתברר שלא רק היאלי התלהבה מהכלבה, אלא שגם חיית המחמד הקטנה מאוד אהבה את היורשת של לוי. כל כך נהנתה, עד שלא הסכימה לזוז מהפריים וגזלה את זמנם של אנשי ההפקה. בסוף תיעדו את החיה לשתיים, שלוש, תמונות אופנתיות עבור מותג לבוש הילדים הצרפתי 'Catimini', לפני שעם כל הכבוד לביץ' - הזיזו אותה הצידה והשאירו את הפריים ללוי את גרשון. לה פמיליה!

הנה, הלכה. פיוהנה, הלכה. פיו

חם לצלם בגדי חורף באוגוסט? מלי לוי והיאלי גרשוןחם לצלם בגדי חורף באוגוסט? מלי לוי והיאלי גרשון