ג'י איזי סמים
היי, בריטני ספירס, אמרת שאת רוצה לאבד שליטה ולהשתולל על הרחבה? כי אולי כדאי שתצפה בסרטון המזעזע הבא ותאבדי את החשק. נראה שניסיון הקאמבק הנוכחי של נסיכת הפופ עשוי לכלול מבוכה אחת יותר מכפי שחשבה - אבל הפעם, דווקא לא באשמתה, אלא באשמת מי ששידך לה את המוזיקאי האמריקאי שמתארח בלהיט האחרון שלה, הראפר ג'י איזי
 הסיבה למבוכה הקשה, היא סרטון סנאפצ'ט מטריד שהגיע היום (שלישי) לרחבי הרשת, שבו נראה הראפר ששר על הבמה עם ספירס את השיר " Make Me... ", כשהוא חוגג עם חברים. תוך כדי, ג'י איזי מסניף לאפו חומר בלתי מזוהה, שהונח על חזה חשוף של צעירה בלונדינית, באמצעות שטר של 20 דולר. נכון, תודה לאל שזו לא בריטני בכבודה ובעצמה!
רגע, מה? מתוך הסרטון המפליל של ג'י איזי (טוויטר)רגע, מה? מתוך הסרטון המפליל של ג'י איזי (טוויטר)

כנראה שבריטני ספירס מתלהבת פחות. ג'י איזי והבלונדינית האלמוניתכנראה שבריטני ספירס מתלהבת פחות. ג'י איזי והבלונדינית האלמונית


לא ברור מתי צולם הסרטון הפרובוקטיבי או מי בעולם הבידור החליט להפיץ אותו בתזמון המפוקפק - ממש ביום אחרי שאיזי ג'י צעד על השטיח האדום של פרסי הווידאו של MTV יחד עם הפופסטאר, עלה איתה לבמה כדי להופיע מול הקהל של ה-VMA, ניסה לנשק אותה (וזכה לסירוב עקום בשידור חי) וקיבל במקום מישוש עדין במפשעתו מהזמרת. המישוש תוכנן מראש, הנשיקה פחות, כן?
על הבמה של ה-VMA, זה נראה תמים. יחסית. בריטני ספירס עם ג'י איזי (צילום: גטי)על הבמה של ה-VMA, זה נראה תמים. יחסית. בריטני ספירס עם ג'י איזי (צילום: גטי)
עושה לה אוווו. בריטני והראפרעושה לה אוווו. בריטני והראפר


רגע אחר כך, ייתכן מאוד שהמוזיקאי יצא לחגוג את ההופעה עם השיר הראשון מאלבומה החדש של ספירס, זו שגרמה לחשיפה ענקית שלו ברחבי העולם וחגג עם סמים קשים או כל חומרים אסורים אחרים. בכל מקרה, זה כנראה התזמון המושלם עבור בריטני, שמקדמת את אלבומה הטרי "Glory", לשחרר גרסה "נקייה" של השיר בלי הראפר. אופס וכאלה.כאילו ההופעה לא היתה מביכה מספיק. השואו של בריטני ספירס וג'י איזי: