כנראה שעברו הרבה שנים מאז שחוו את ההתרגשות שמלווה את החזרה לספסל הלימודים, אבל מתמודדי "המירוץ למיליון" התכנסו אתמול (שלישי) במועדון "שלוותא" שבנמל תל אביב - רק כדי לחגוג את סיום החופש הגדול, כלומר סוף הקיץ הלוהט, שבו הפכו לפרצופים מוכרים ברחבי ישראל.

כיאה לאלה שיודעים ש-15 דקות התהילה שלהם יקרות מאוד ואוזלות במהרה, מי שלא היה מוכן להפסיד את האירוע המתוקשר, הוא חצי מצמד הצרפתים של הריאליטי העולמי - ג'וזי זירה - ששבר בדיוק לפני שבוע את רגלו כשרכב עם חבריו על סקייטבורד. למרבה הצער יאלץ לדדות בשבועות הקרובים עם גבס על רגלו באמצעות קביים, אבל היי, לפחות הוא עושה זאת באירוע מתוקשר.לא מוותר. ג'וזי זירה (צילום: אביב חופי)לא מוותר. ג'וזי זירה (צילום: אביב חופי)

אויבים על המסך, מאוהבים מחוצה לו. ג'וזי ועמית גלאויבים על המסך, מאוהבים מחוצה לו. ג'וזי ועמית גל


בדיוק כמו שצלח את המשימות במירוץ בנחישות, זירה התרגל למצבו החדש, בתמיכתו של בן הזוג שלו למירוץ העולמי, אלכס עמר - שמצא לו פינה אסטרגטית על הבר, שם התיישב לדרינק (ועוד אחד) במהלך כל האירוע. בין החוגגים, היו גם זוכה "הישרדות" והרץ למיליון בדימוסטילטיל (לירון אורפלי) שפגש את המתמודדים של העונה הנוכחית והעניק להם טיפים איך לנצל את רגעי התהילה שלהם כראוי (כן, זה כולל הגעה לאיוונט עם רגל שבורה).  

מי שנראתה קורנת ושמחה, היתה מונדה קנצפולסקי שנפרדה לא מזמן מהאקס והבן זוג למירוץ אדריאנו חאובל - אבל הולכת לישון לאחרונה לצד כוכב ריאליטי אחר שאיתו היא מנסה זוגיות, אילן אוספליק שמככב ב"המשימה: אמזונס". עוד נצפו בנמל תל אביב: האבא והבן עמית ורז גל, בני הדודים יוסיאל ויעל, האחים אורי ובן שפלן, המתולתלת לי חדד, הגרפולוג יוסי עבדו ונלווים אחרים.באש, במים ובגבס. ג'וזי ואלכסבאש, במים ובגבס. ג'וזי ואלכס

תמונה קבוצתית לכבוד סוף החופש. יוסיאל ויעל, לי חדד ואביב קורדובהתמונה קבוצתית לכבוד סוף החופש. יוסיאל ויעל, לי חדד ואביב קורדובה

סודות התהילה. טילטיל ומונדה קנצפולסקיסודות התהילה. טילטיל ומונדה קנצפולסקי

באו בצ'יל. בן ואורי שפלןבאו בצ'יל. בן ואורי שפלן

אבא ובן נכנסים למועדון... רז ועמית גלאבא ובן נכנסים למועדון... רז ועמית גל

איבד את דקות התהילה בעצמו? טילטילאיבד את דקות התהילה בעצמו? טילטיל