יום הולדת לטל מוסרי
ילדים, מי שהכתרתם כ"הבוגד" האהוב עליכם חגג אתמול (שלישי) יום הולדת! נכון, הכוונה היא לחביב הצעירים (החביב בעצמו) טל מוסרי, שציין 41 שנות חיוך בלתי נגמר באולם קולנוע יחד עם החברים הכי טובים שלו, כמה מכוכבי הנוער הלוהטים בארץ.
זה קרה באירוע הקרנת הבכורה לעונה החדשה של הסדרה "שכונה" של ערוץ ניקלודיאון לצופי HOT, אליה הגיע מוסרי - שזכה לברכות מכאלה שצעירים ממנו ביותר מ-20 שנים. נניח, ליהי קורנובסקי (נטולת ארוסה הגולה עוז זהבי), אסף הרץ, תותי ניניו, ליאנה עיון, אושרת אינגדשט, אוריה חורש, אלון דהן, אבל גם בוגרים יותר כמו השחקניות לירז צ'רכי ועירית קפלן או יעל ארד הספוטיבית. ואז, הגיעה מירי נבו וגנבה את ההצגה מול הפלאשים.

הכי מתרגש! טל מוסרי והחבר'ה (צילום: רפי דלויה)הכי מתרגש! טל מוסרי והחבר'ה (צילום: רפי דלויה)
מזל טוב, גם אסף הרץ שםמזל טוב, גם אסף הרץ שם
ליהי קורנובסקי הכינה את הפופקורן מבעוד מועדליהי קורנובסקי הכינה את הפופקורן מבעוד מועד
לירז צ'רכי מתרווחתלירז צ'רכי מתרווחת


נדמה שכל מי שנמצא מספיק זמן תחת אורות הזרקורים, יודע ששילוב חולצה מבד סמי-שקוף עם פלאשים של הצלמים, עשוי להביא לתוצאה מסוכנת. יש את אלה שמודעות לעניין (ובוחרות להציג את הפרונט לראווה) - אבל ויש אחרות שנפלו קורבן בטעות. היוש, מירי נבו, ששייכת כנראה לקבוצה השנייה.

שדרנית הספורט החביבה התייצבה באירוע החגיגי שבו כנראה ממש, אבל ממש לא שמה לב שרואים את מה שמתרחש תחת החולצה השחורה שלה. התוצאה? דווקא מרשימה, כמו סדרה של גיורא חמיצר. מזל טוב, מוסרי.

ואז, הגיעה מירי נבוואז, הגיעה מירי נבו

פלאשינג!פלאשינג!

גם יעל ארד בתמונהההההגם יעל ארד בתמונההההה

עושים "שכונה". כוכבי הסדרהעושים "שכונה". כוכבי הסדרה