הזמן: אתמול (שלישי) רגע לפני סיומה של השנה העברית, התקופה שבה על פי המסורת היהודית ניתן לבקש סליחה וברכה לקראת התקופה החדשה. זאת כנראה הסיבה שבגללה טיטי איינאו, מלכת יופי במיל', שורדת עבר, אוהבת נצחית ודוגמנית בינלאומית לעתיד, שואפת גבוה - לכיוון הרי ירושלים, שם ניתן להרגיש קרובים יותר לשם שמיים. בתיק שלה: סידור תפילה, צעיף כדי לכסות את עצמה ו... מראה קטנה. כי בכל זאת, צריך להראות טוב אם על הדרך, היא קופצת לאירוע השקה בעיר הקדושה. ואמרו אמן. 

רגע לפני שאיינאו אורזת את הפקלאות ועפה לנסות את מזלה בקריירת דוגמנות בניכר, היא יצאה למסע לירושלים לצד חברים וחברות כמו לאה שנירר וציפי (אמא של) רפאלי - שם הן העבירו יום של כיף, שכלל את הביקור בכותל המערבי בשעת לילה מאוחרת כמובן (שבלבלה בטעות עם כנסיית הקבר שבעיר), לא לפני שקפצה לארוחת ערב מתוקשרת במסעדה חדשה בבירה.


איינאו, בחנה את מסעדת הדגים "Happy Fish" במלון ממילא בעיר, שערכה אירוע פתיחה בנוכחות שלל חיות ים להנאתם של אנשי עסקים, תושבים מקומיים וכמה תל אביביים כמו טיטי, מיכל ויואב צפיר, מיה דגן וערן פפר, יחד עם אחיו אורי פפר ואשתו יעל גולדמן, אסף אטדגי וכוכבת הריאליטי הבלונדינית לי לוי. טיפת מזל? רק השם ישמור.

פאן גם בג'רוזלם! לי לוי עם בועז דורפמן וטיטי איינאו (צילום: ארנון בוסאני)פאן גם בג'רוזלם! לי לוי עם בועז דורפמן וטיטי איינאו (צילום: ארנון בוסאני)

דיג, דג, דוג. מיה דגןדיג, דג, דוג. מיה דגן

לאה שנירר וידידלאה שנירר וידיד

חבר'ה, תל אביב זה כאן. אורי פפר, יעל גולדמן, ג'ורג'י אקירוב וערן פפרחבר'ה, תל אביב זה כאן. אורי פפר, יעל גולדמן, ג'ורג'י אקירוב וערן פפר