גם מלכות מפסידות לפעמים, שאלו את מארי אנטואנט (טוב, אל) או את מדונה - מלכת הפופ ואייקון מוזיקה - שהגיעה להסדר בקרב המשמורת שניהלה עם האקס על בנה המתבגר רוקו ריצ'י. אמש (רביעי), דווח בהוליווד שרגע לפני עוד שימוע בבית המשפט בנוגע לאופן המחייה של בנם בן ה-16 של הזמרת ובעלה שלעבר, הבמאי הבריטי גאי ריצ'י, השניים הגיעו להסכמה. התוצאה: רוקו יבלה את תקופת הלימודים בלונדון עם אבא, אבל יטוס לראות את אמא בתדירות גבוהה.
 
הסכסוך נחשף בדצמבר 2015, אז הפופסטאר בת ה-58 ניסתה להכריח את בנה המתבגר לבלות איתה את תקופת החגים, במהלך סיבוב ההופעות העולמי שלה, ועירבה את בית המשפט. הילד בכלל רצה להיות עם אבא באנגליה, כך שהעניין הפך למריבה מתוקשרת שהתגלגלה לקרב משמורת מדובר. אז, מקורבים לכוכבת גילו שהיא משוכנעת ש"בעלה לשעבר מסכסך בינה לבין הילד שלהם!".

מדונה וגאי רי'צי עם רוקו ובתה לורדס, בתקופה שעוד היו מאושרים (צילום: גטי)מדונה וגאי רי'צי עם רוקו ובתה לורדס, בתקופה שעוד היו מאושרים (צילום: גטי)

למרות המשבר, בתשעת החודשים שעברו מאז האם ובנה השלימו, מדונה סיימה את מסע ההופעות, טסה לאיחוד מרגש עם הבייבי באנגליה ואפילו פגשה את האקס שאיתו ניתקה קשר מאז 2008. כולם חגגו ימי הולדת יחד באושר ועושר, צולמו מבלים יחד באפריקה ובקובה, כך שהעניין תם ונשלם. כלומר, בערך.

אתמול, עם החתימה על הסכם הפשרה בנוגע לחיים של רוקו, מדונה לא התאפקה ופרסמה ברשת תמונות של עצמה, עם מסר שכנראה מבהיר מה דעתה על הפשרה. בראשונה, שבה היא נראית עם כתר מצויר על הראש, כתבה "כי לפעמים אמא מטפלת צריכה להיות...", כאשר על התמונה המילה "כלבה". נושכת? כי רגע אחר כך פרסמה תמונה נוספת של אותו הצילום בדיוק, עם הכיתוב "ולקבל יחס של...", כשעל הצילום כתובה המילה "מלכה". כלבה או מלכה? קצת משתיהן כנראה.

 

Because sometimes soccer Mom's need to be a .......,.,,........@mertalas

A photo posted by Madonna (@madonna) on


 

A photo posted by Madonna (@madonna) on


את התמונות שפרסמה מדונה, לקחה מתוך סט צילומי אופנה חדשים עבור גיליון ספטמבר של מגזין "LOVE". מתברר שהצלם מרט אלאס, תיעד את האייקון בחדר שינה בשעה 2:00 לפנות בוקר, בסשן שאליו הצטרף לא אחר מאשר הבן רוקו. השניים דגמנו מול העדשה מראה מחוספס ללא איפור או עיצוב שיער, היא עם עיטורי זהב בשיניים (איכסוש), הוא עם סיגריה (הכי חינוכי)ץ מדונה, מפטפטת למגזין על כך שאינסטגרם הוא כמו היומן האישי שלה, בעוד שהבן עושה פרצופים מלאי חשיבות לעדשה. לבריאות.
 
חינוכית. מדונה למגזין LOVE (צילום מסך)חינוכית. מדונה למגזין LOVE (צילום מסך)

פאן באמצע הלילה? אייקוניפאן באמצע הלילה? אייקוני

חשיבותה של רצינות. רוקו ריצ'יחשיבותה של רצינות. רוקו ריצ'י

אמא אל תטיפי. מדונהאמא אל תטיפי. מדונה

אקספרס יורסלף, כפרהאקספרס יורסלף, כפרה

על שערבמגזין. מדונה ל-LOVEעל שערבמגזין. מדונה ל-LOVE