יום הולדת יש רק פעם בשנה, חגיגות לרגל החלפת הקידומת האישית כשאתה מגיע לגיל 30 יש רק פעם בחיים, אבל תחילתו של קשר חם ואוהב בביצת הבידור המקומית? מרגש אפילו יותר משני אלה יחד. הנה, תראו מה קרה כשהשחקנית מגי אזרזר ציינה את יום הולדתה ברעש וצלצולים עם כמה חברים טובים, בהם הדוגמנית שיר אלמליח וכדורגלן העבר איציק זוהר... שיחד פשוט גנבו לה את ההצגה!
 
אזרזר הלוהטת ציינה אמש (שבת) את יום הולדתה במקום בילוי תל אביבי חביב, כי כך יעשה למי שמלאו לה 30 שנות שיער ברונטי לתפארת מדינת ישראל. בעוד שמלי לוי הלוהטת (שהשאירה את הילדים עם שמעון גרשון, רגע אחרי לידה, כן?), חביבת הילדים טום באום או הזמרת המוכשרת דיקלה נהרו להילולה - אלמליח וזוהר הרווקים הגיעו כל אחד בנפרד, אך בילו את הערב יחד, כשהם נראים מיודדים פלוס תוך כדי שיחה אינטימית.

מצד אחד, שיר אלמליח לוהטתמצד אחד, שיר אלמליח לוהטת
מנגד, איציק זוהר קשוחמנגד, איציק זוהר קשוח
מגי אזרזר, שיר סיפרה לך משהו שלא סיפרה לנו?מגי אזרזר, שיר סיפרה לך משהו שלא סיפרה לנו?


אבל רגע, תנשמו, לפני שאתם מפנטזים על רומן חדש של הדוגמנית שעדיין לא ממש גרושה והוומנייזר של תעשיית הבידור הישראלית - תנוחו. מדובר בקשר אפלטוני, של שניים שבילו יחד בבית "האח הגדול" (עוד כששיר היתה נשואה לאלרואי כהן) והעלו זכרונות מהעבר. או לפחות כך טוענים מקורביה של אלמליח.

חוגגת. מגי אזרזרחוגגת. מגי אזרזר
מילף, סליחה, מלי לוימילף, סליחה, מלי לוי


בין אלה שחיבקו ונישקו את אזרזר, היו גם השחקנית אלונה טל שמבלה את מרבית חייה בלוס אנג'לס וקפצה לביקור מולדת - שבו עוררה את חשדם של המוזמנים כשלבשה שמלה רחבה ונראה קצת עייפה. ג'ט לג? לא ממש, המסקנה שטל בת ה-32 ממש לא הכחישה, היא שהשחקנית הנשואה מצפה לילד ראשון עם בעלה, הבמאי מרקוס פרז. מברוק.

איתם, בילו בהילולה של אזרזר גם גילת אנוקי עם בעלה, השחקנית אסי לוי, השורד המסוקס רון אלוף (זוכרים אותו?) עם החברה הצמודה, טלי אורן, הזמר רותם כהן, רותי אסרסאי המהפנטת, מירב פלדמן ועוד כמה אושיות ביצה מתמידות. חגיגה.

עייפת הריון. אלונה טלעייפת הריון. אלונה טל

הוא קורא לך, מאמי. דיקלההוא קורא לך, מאמי. דיקלה

רון אלוף והצמודה. עדיין מגיע לאירועיםרון אלוף והצמודה. עדיין מגיע לאירועים

אסי לוי קופצניתאסי לוי קופצנית

מהממת. רותי אסרסאימהממת. רותי אסרסאי

עושה "עפר שכטר", רק לילדים. טום באוםעושה "עפר שכטר", רק לילדים. טום באום

גילת אנקורי חייכניתגילת אנקורי חייכנית

מזל טובוש. אזרזר עם מירב פלדמןמזל טובוש. אזרזר עם מירב פלדמן

הפתעה! מגי אזרזר בת 30הפתעה! מגי אזרזר בת 30