רק בחודש שעבר ביצת הבידור לחששה שזוכת "האח הגדול", טהוניה רובל והצמוד שחר כחלון - נפרדו בתום תקופת זוגיות קצרצרה בת חודשיים בלבד, שבמהלכה הספיקה לזכות בתיעוד מצלם הפפראצי של האתר האוהב עליכם.

עם זאת, מתברר שרובל לא אוהבת לישון באלכסון כך שבשבוע שלאחר הפרידה, החליטו השניים לתת צ'אנס נוסף לזוגיות. עד כה שמרו רובל וכחלון על הקשר הרחק מעיני התקשורת כפי שהיו רגילים גם בסבב הראשון, אבל אמש (ראשון), קצת אחרי שציינו את הקאמבק החגיגי, בני הזוג התייצבו יחד לראשונה מול המצלמות ולא הסתירו את הזוגיות.מחובקים וכיף להם. טהוניה רובל ושחר כחלון (צילום: רפי דלויה)מחובקים וכיף להם. טהוניה רובל ושחר כחלון (צילום: רפי דלויה)


האיחוד החגיגי קרה באירוע בת המצווש של בתו הבכורה של השחקן רפי אמזלג, הקולגה של רובל לריאלטי "היחידה". הסיבה: האירוע נערך באולם האירועים "גאיה" שבנס ציונה, בבעלותו של לא אחר מכחלון, הצמוד המתקאמבק של רובל. מה שאומר שמי שככל הנראה היה אחראי על השידוך בין אמזלג ללוקיישן השמחות, היא רובל, שדאגה לפרנסתו של בן הזוג שלה. נשמה.

יחד עם רובל והחבר הגיעו בדאבל דייט אורנה דץ החברה לריאליטי ה"יחידה" ובן הזוג העורך דין אהרון רוזהשלום מיכאלשווילי וציון ברוך, איציק זוהר, השף אבי פרץ והסוכן ירון ליכטנשטיין.

מתפרע בכיף. רפי אמזלג והבת ליאלמתפרע בכיף. רפי אמזלג והבת ליאל

צילי וגילי. ציון ברוך ושלום מיכאלשוויליצילי וגילי. ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי

תיאמו את הבגדים. אורנה דץ ואהרון רוזהתיאמו את הבגדים. אורנה דץ ואהרון רוזה

הגיע סוליקו. איציק זוהרהגיע סוליקו. איציק זוהר