הטמפרטורות עולות, חם ולח יותר, כי מייג'ור לייזר הגיעו לארץ. השם של הרכב הדי ג'ייז והמפיקים מאמריקה לא נשמע לכם מוכר? כי הרבה לפני שיופיע הערב (שלישי) במופע סולד אאוט שבראשון לציון החמימה, צוות המפיקים שידועים בכינויים וולשי פייר, ג'יליונר והמוכר מכולם - דיפלו (החתיך, שעל פי השמועות יצא בעבר עם קייטי פרי), כבר עבדו עם ענקים כמו מדונה, סנופ דוג, פארל וויליאמס, ג'סטין ביבר, ביונסה והזמרת המוכשרת מו, ששחררו איתם שלל להיטים לוהטים שהרימו לכם במסיבות בשנים האחרונות.

אתמול, הרכב הדאנס נחת בנתב"ג היישר מהופעה באירופה, אבל לא התרגעו בבית המלון בתל אביב או נסעו לפארק הירקון כדי לבחון את להקת קווין בחום של תל אביב - אלא יצאו לארוחת ערב מלאה במטעמים ואלכוהול, כשאליהם הצטרף חבר מקומי חדש ומזמר, בשם עברי לידר. פאן? אתם לא יודעים עד כמה החבורה הלוהטת יכולה להרים על הבמה.

קודם הגיעו חברי מייג'ור לייזר (צילום: אביב חופי, אריאל עפרון )קודם הגיעו חברי מייג'ור לייזר (צילום: אביב חופי, אריאל עפרון )
האו יו דואינ', דיפלו?האו יו דואינ', דיפלו?
ואז עברי לידר הגיע להשקיף. עם החולצה שלו!ואז עברי לידר הגיע להשקיף. עם החולצה שלו!
"הכל טוב, אמסור להם ד"ש""הכל טוב, אמסור להם ד"ש"


לידר המסוקס, שלא חושש לעשות דאנס ומוזיקה אלקטרונית בעצמו בשנים האחרונות, הגיע לפגוש את הלייזרים במסעדת "בית רומנו" שבדרום העיר הגדולה, שם יש בשולחן גם עם הזמרת אווה סימנוס ואנשי חברת ההפקה שהביאה את השואו של דיפלו והחבר'ה לראשונה לישראל. אפשר לשער שנושאי השיחה כללו את החולצה השקופה של לידר, הטורסו הבנוי שלו, ריקוד טוורקינג למתחילים ואופציה לשיתוף פעולה מוזיקלי חדש? חלום!

לחיים! מייג'ור לייזר זולליםלחיים! מייג'ור לייזר זוללים

חולים על חומוססססחולים על חומוסססס

ערב של פאן. מייג'ור לייזר עם אווה סימונס ועברי לידרערב של פאן. מייג'ור לייזר עם אווה סימונס ועברי לידר