ביצת הבידור המקומית הקטנטנה כולל המון אנשים במכירים אנשים, שניהלו רומן עם אנשים או סתם שכבו עם אנשים מוכרים אחרים - בהם הם נתקלים מדי פעם בפעם באירועים נוצצים. אבל מה קורה לאישיות שמחזיקה ברשימת האקסים שלה כמה שמות מאוד, מאוד מוכרים אחרים? להלן, יהודה לוי, שחקן חשוב מאוד (וחמוד מאוד), שמאוהב (מאוד) בדוגמנית שלומית מלכה, אבל פשוט לא יכול להתחמק ממפגש עם אחת האקסיות שלו מדי פעם בפעם.

אתמול (רביעי), זה קרה לו עם אהובת נעוריו המיתולוגית יעל בר זוהר - שאולי תפקדה על תקן הצמודה שלו אי שם כשעוד היו בני נוער שובבים, אך לנצח תיזכר בתור הבלונדינית הראשונה שלו. לוי, מלכה ובר זוהר, נכחו באירוע הגאלה החגיגי שנערך בהיכל התרבות בתל אביב ביוזמת הדסה אינטרנשיונל ישראל, בראשותה של דליה איציק. נו, המטרה מקדשת את האמצעים.

פאן מאחורי הקלעים. אורי ששון עם יהודה לוי ושלומי מלכה (צילום: אסף שילה, אבי חיון)פאן מאחורי הקלעים. אורי ששון עם יהודה לוי ושלומי מלכה (צילום: אסף שילה, אבי חיון)
כבוד לפגוש אותך וכאלהכבוד לפגוש אותך וכאלה

ואז הגיעה יעל בר זוהר, עם שלום אסייג!ואז הגיעה יעל בר זוהר, עם שלום אסייג!

יעל, מפיצה זוהר וכאלהיעל, מפיצה זוהר וכאלה


יעל הנחתה, אבל יהודה ושלומית? נראו דביקים במיוחד והסכימו להצטלם עם מי שביקש קצת אבק כוכבים בפריים - כן, כולל האלוף האולימפי המקומי אורי ששון, שהוא אמנם ג'ווקדא מסוקס, אך מתחזק נפש של בחור כמו חתלתול ונראה נבוך מהמפגש עם הסטארים. טוב, כוכבי "המירוץ למיליון" אלכס "הצרפתי" עמר, שון כהן, יעל ויוסיאל או עמית ורז, לא ממש התרגשו מהזוג המהפנט.

הכי מעריכים את ההזמנה. יהודה ושלומיתהכי מעריכים את ההזמנה. יהודה ושלומית

דליה איציק, מי אמר שרק השרה רגב חובבת ג'ודו?דליה איציק, מי אמר שרק השרה רגב חובבת ג'ודו?

גם כוכבי "המירוץ למיליון" זוכים לגלאם של איציקגם כוכבי "המירוץ למיליון" זוכים לגלאם של איציק


בין הנוכחים באירוע ההתרמה שנערך לגיוס כספים למען הקמת מרכז שיקום לחיילי צה״ל ונפגעי טרור בבית החולים 'הדסה הר הצופים' - היו גם הזמרת ריקי גל, רובי פורת שובל, שלום אסייג שהצחיק את המוזמנים ושלומי שבת שהגיע עם בתו מנור שבת לשיר מהנשמה והלב בהתנדבות. חמודים.

כיף מאחורי הקלעים. כוכבי הריאליטיכיף מאחורי הקלעים. כוכבי הריאליטי

מתאושש. אלכס עמרמתאושש. אלכס עמר

נשמה. שלומי שבתנשמה. שלומי שבת

צמד חמד. יעל ויוסיאלצמד חמד. יעל ויוסיאל

היי, הנה ריקי גלהיי, הנה ריקי גל

אבאל'ה. שלומי ומנור שבתאבאל'ה. שלומי ומנור שבת

מחבקים. לוי ומלכה עם איציקמחבקים. לוי ומלכה עם איציק