לפני חמישה שבועות בדיוק בר רפאלי הוסיפה לרזומה האישי את הטייטל "אמא", כשילדה בשמחה ובששון את בתה הבכורה המשותפת עם עדי עזרא - פרינסס ליב עזרא. ובכן, מתברר שחופשת לידה לא נכללה בתכניות של הגברת, שיודעת שהיא צריכה לעבוד קשה עבור הטייטל הטופ המודל הישראלית המדוברת ביותר. זאת כנראה הסיבה שכבר ביום ראשון הקרוב היא תשוב לדגמן על המסלול!

בלי פוטושופ של צילומי פאשן, נטולת תעלולי עריכה ממוחשבים או פילטרים (כי היא אוהבת את סנאפצ'ט), הדוגמאמא שמרגשת את בעלה שיחייה בפרט ואת הישראלים (ושאר העולם) בכלל צפויה לעלות על המסלול במסגרת תצוגה של רשת האופנה החביבה עליה - "פקטורי 54". אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, זה יקרה בתחילת השבוע הבא, אז היא תפתח את התצוגה ותבהיר לכולם איך היא נראית ממש רגע אחרי הלידה.כך זה נראה בפעם הקודמת, כשהיתה בהריון. בר רפאלי ל"פקטורי 54" (צילום: שוקה כהן)כך זה נראה בפעם הקודמת, כשהיתה בהריון. בר רפאלי ל"פקטורי 54" (צילום: שוקה כהן)


כרגיל, כמו שהטופ מודל אוהבת, היא זו שמחליטה איך וכיצד תיחשף לעולם. שבוע אחרי שילדה נהנתה מבילוי זוגי עם עזרא, אחר כך נותרה בבית לטפל בביבי ליב וכעת היא כבר חוזרת לתפקד כמודל מקצועית. הא לכם, צלמי פפראצי ושאר מטרידים - את הבת שלה אולי לא תראו בקרוב - אך את בר רפאלי עצמה, כשהיא קצת יותר מחודש אחרי הלידה? זאת מתנת טרום החג שלכם, מעריצים!אבל ככה היא היתה אחרי הלידה. בר עם ציפי רפאלי (אינסטגרם)אבל ככה היא היתה אחרי הלידה. בר עם ציפי רפאלי (אינסטגרם)