איך חיי הנישואים של דנית גרינברג ואליאב אוזן? אז זהו, חמסה, טפו, בלי עין הרע, מלאים בחגיגות. אחרי שהתאוששו מאירוע החתונה של השניים בתחילת הקיץ, בני הזוג שהכירו בריאליטי והחליטו להיפרד, להתאחד, להיפרד, נקלעו למשולש רומנטי עם נופר מור, רק כדי לשוב זה לזו ולהינשא, יצאו בסוף השבוע למסיבה. ואז פגשו שם את אותה נופר מור!


זוכרים שפעם, לפני כשנתיים פחות או יותר, ביצת הבידור נהנתה מהדרמה של אוזן-גרינברג-מור? אז אמש (שבת) באי מסיבת יום ההולדת החגיגית של הבמאי והעורך יובל כהן יחד עם בן הזוג ד"ר אופיר ארצי והמפיקה דנה אדרי, יכלו לחזות בשידור חוזר. מיטב אנשי תעשיית הזוהר המקומית הגיעו לבלות במסיבת גג במרכז תל אביב, בהם כאמור דנית ואליאב שמכחישים לאחרונה שמועות על הריון או האקסית של המקעקע, מור, שבילתה עם טהוניה רובל ואביב גפן עם אשתו שני פרידן.

מצד אחד, דנית גרינברג ואליאב אוזן (יח"צ)מצד אחד, דנית גרינברג ואליאב אוזן (יח"צ)
מצד שני, נופר מור!מצד שני, נופר מור!
מזל שאביב גפן הגיע למשוך את תשומת הלב... נניחמזל שאביב גפן הגיע למשוך את תשומת הלב... נניח


אז התרגשות מרובה לא היתה שם, לעומת זאת רעש כן - זאת כנראה הסיבה שחתני (וכלת) השמחה ביקשו את סליחת השכנים על ההמולה שגרמו בין השאר גם המנחה קובי מחט, צדי צרפתי, המנענעת אנה ארונוב, המצחיקן נדב אבקסיס, הזמרת סיון טלמור, ניקי גולדשטיין ופצצה מן העבר בשם סיגל שחמון. ניכר חסרונם של החברים הטובים ציון ברוך ויאנה יוסף שנעדרו מהאירוע. כיף? אתם לא יודעים עד כמה.
מה. אנה ארונובמה. אנה ארונוב

צחיק צחוק. נדב אבקסיסצחיק צחוק. נדב אבקסיס

פגז מן העבר. סיגל שחמוןפגז מן העבר. סיגל שחמון

קובי מחט צמודקובי מחט צמוד

צדי צרפתי צרודצדי צרפתי צרוד

היוש ניקי. גולדשטיין ואשתוהיוש ניקי. גולדשטיין ואשתו

חתולה שחורה. טהוניה רובלחתולה שחורה. טהוניה רובל

ורק סיון טלמור בשמלת ערבורק סיון טלמור בשמלת ערב