כשאתם מעלים בדמיונכם את דמותה של יעל גולדמן, אתם בטח חושבים על ליידי ענוגה עם חיוך רחב, דוגמנית עם שמחת חיים או אישה פלוס מבט מהפנט (כמו כן טעם מחריד בחברים. אבל היי, לא הכל מושלם). אך הידעתם שגולדמן היא שחקנית מקצוענית דלוקס? כלומר, אלא אם משדכים לה חבר מפורסם אחר, שמוציא את גולדמן משלוותה ומפר את האיזון העדין שלה.
זה קרה כשהדוגמנית, הפרזנטורית והמגישה הצטלמה השבוע לפרסומת של Fly Card ואלקטרה, לצדו של שלא אחר מאשר אלי פיניש, בדמותו של "יניב דארוויש", הישראלי המציק, סליחה, מצחיק. על פי התסריט, נדרשה הגולדמנית לשבת במטוס של אל על, כשלפתע מופיע לידה פיניש. אבל כשהוא התחיל לדבר בסלנג הייחודי לדרוויש כנדרש בסצנה, יעל לא התאפקה, פשוט לא יכלה להחזיק את עצמה והתגלגלה מצחוק. כלומר, עצרה את הצילומים. ואז שוב. ושוב, ושוב ושוב.

זה מתחיל בבדיחה. יעל גולדמן עם אלי פיניש והשחקן דן פונדק (צילום: יוסי זליגר)זה מתחיל בבדיחה. יעל גולדמן עם אלי פיניש והשחקן דן פונדק (צילום: יוסי זליגר)
קאט! יאללה, נתחיל את הטייק הנוסף?קאט! יאללה, נתחיל את הטייק הנוסף?


הסיטואציה בין יעל ואלי חזרה על עצמה כמה וכמה פעמים, כך שצוות ההפקה והצלמים נאלצו לקטוע טייק אחרי טייק חוזר, לפחות עד שהדוגמנית תשתלט על עצמה ותרגיע את התפרצות השעשוע שלה. נשמו לרווחה, ברור שלאחר מספר ניסיונות התעשתו השניים והצליחו לסיים את הדו שיח הקצרצר בניהם, לשמחתו של הבמאי. נו, ליידי מקצועית.
צחיק וצחוק. יעל גולדמן ואלי פינישצחיק וצחוק. יעל גולדמן ואלי פיניש