תקופת החגים בפתח ומשפחות רבות במתח, כי צריך לסדר ולנקות, לבשל ולתכנן, לארח ולקנות מתנות. מלחיץ? רק תשאלו את עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, הגולש ובת הזוג שמצא בין כתלי בית "האח הגדול" ויבלו את ראש השנה הראשון שלהם כזוג מאוהב זה עם זו. רגע, האם השניים יעזו להפריד כוחות, אפילו לערב אחד שבו הם רחוקים בלב ובנפש, איזו מן דרך לפתוח את השנה היא זאת?

שימו לב: אמש (ראשון), כשהגיעו יחד לאירוע של קבוצת החברות אסתי לאודר, האגודה למלחמה בסרטן ורשת "זר פור יו" לרגל חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד, עמרי וקסניה פגשו שלל חברים מוכרים, בהם טיטי איינאו, המנחה מיכאל אלוני או את גילי מוסינזון (שמבין את ההתלבטות, כעת כשהוא מנהל מערכות יחסים מרובות משתתפים ולא יכול לחלק את עצמו לרבעים או חמישית בערב החג).

במהלך האיוונט סיפרו שהחליטו שאין מצב שהם נפרדים, כך שאת ערב החג הקרוב, יבלו גם עם המשפחה של בן נתן וגם עם זו של טרנטול, כשפשוט ינדדו מארוחת ערב חג אחת לאחרת, באושר ובעושר.

חצי ערב עם הלב של עמרי בן נתן (צילום: ניר פקין)חצי ערב עם הלב של עמרי בן נתן (צילום: ניר פקין)
ואת החצי השני, עם זה של קסניה טרנטולואת החצי השני, עם זה של קסניה טרנטול
הם לא יבלו את החג יחד. טיטי איינאו עם ליאור רזהם לא יבלו את החג יחד. טיטי איינאו עם ליאור רז
פאן לו. מיכאל אלוניפאן לו. מיכאל אלוני


בין אלה שהגיעו לבחון את הפורטרטים של פרויקט חודש המודעות לסרטן השד, שצילמה תמר קרוון עם פרח האמריליס, לעידוד מודעות למחלה - היו גם אנה ארונוב וכוכב "פאודה" ליאור רז, הטניסאי אנדי רם, פגז מן העבר בשם אלמה דישי והשחקנית קארין אופיר (פגז עתיק עוד יותר), הסטייליסטית ליאת אשורי, אדריאנו חאובל ומגישת החדשות מרב מילר, מלכות יופי ועוד יפים ואמיצים שהגיעו להיכל התרבות בתל אביב, שנצבע בצבע ורוד. חג שמח ובריא יחד!

ריקוד צמוד? אנה ארונוב ואנדי רםריקוד צמוד? אנה ארונוב ואנדי רם

אלמה דישי עושה קאמבקאלמה דישי עושה קאמבק

גילי מוסינזון עושה אירועיםגילי מוסינזון עושה אירועים

אדריאנו חאובל יכול להצטרףאדריאנו חאובל יכול להצטרף

גם דפנה שחר הגיעה!גם דפנה שחר הגיעה!

מרב מילר אישה בוורודמרב מילר אישה בוורוד

קארין אופיר, החיים דיי קלים?קארין אופיר, החיים דיי קלים?