אם אתם עונים לשם אייל גולן, אולי כדאי שתתכוננו לבקר בבית החולים את מרינה קבישר - כיוון שהמנחה וכוכבת "הישרדות" במיל' הביאה היום (רביעי) לעולם את ילדה השני. קבישר ובעלה, איש העסקים יקיר שעשוע, קיבלו את בנם לעולם בתום בניתוח קיסרי שנערך בבית החולים "בילינסון" שבפתח תקווה.

מדובר בבן ראשון עבור השניים, שהוא אח קטן עבור בתם הבכורה, מיה בת ה-5. כן, הזאטוטה שעוד היתה ברחם של מי שכונתה "הישבן של המדינה" - בזמן שנישאה לשעשוע ברוב פאר והדר בשנת 2011 במגדל דוד שבירושלים, כשהיא בחודש השמיני להריונה. קולולולו.

כן, כך היא נראתה בהריון. מרינה קבישר בתחילת החודש (צילום: רפי דלויה)כן, כך היא נראתה בהריון. מרינה קבישר בתחילת החודש (צילום: רפי דלויה)


במהלך תקופת ההריון עם בנה, קבישר הפוטוגנית - שמתפקדת בתקופה האחרונה גם כעורכת דין וגם כמנחה בתכנית "אייל גולן קורא לכם" - הצליחה להסתיר את הבטן שגדלה. עם זאת, היום כאמור בתום סשן נשיפות, שאיפות ונותח אחד, נולד בנה של בת ה-33 בבית החולים שבפתח תקווה. אם תהיתם, מקורבים להפקת התכנית מגלים שהיא מתכננת להגיע לאירוע גמר תחרות הכשרונות, שיצולם כבר בעוד כשבוע! הכי בשעה טובה.