העולם עצר את נשמתו אמש (שבת) לקראת הרגע שבו נודע מי המשתתף ששרד את "המשימה: אמזונס" וקיבל את הפרס? לא ממש, אבל בעוד שהיו יותר מפסידים ממנצחים במהלך הפרק האחרון של ריאליטי המשימות בג'ונגל של דרום אמריקה, שניים מהם הפסידו את הכסף, אך זכו באהבת אמת. אביאל כהן (החתיך) ומיטל דה רזון (המזמרת), הכוונה היא אליכם.

צמד המשתתפים שהגיעו לשלישיית הגמר בתחרות, ראו איך יהודה יצחקוב זוכה בתואר הנחשק במהלך צילומי הרגע המרגש שנערכו ביום שישי האחרון - זאת אחרי שפונה לבית החולים במהלך החזרות לצילומים המרגשים, קיבל טיפול הולם ושב לקחת את הפרס. 

יא באבי, איזה מתח! יהודה יצחקוב, מיטל דה רזון ואביאל כהן בצילומי הגמר (צילום: אור גפן)יא באבי, איזה מתח! יהודה יצחקוב, מיטל דה רזון ואביאל כהן בצילומי הגמר (צילום: אור גפן)
כולן יפות, כולן חכמות, אך רק אחד זוכהכולן יפות, כולן חכמות, אך רק אחד זוכה
היה שווה לבזבז את הזמן בג'ונגל? משתתפי "המשימה: אמזונס"היה שווה לבזבז את הזמן בג'ונגל? משתתפי "המשימה: אמזונס"
עוד רגע מתעלפים!עוד רגע מתעלפים!


בעוד שבמהלך הצילומים כהן נראה רציני במיוחד ודה רזון ביקשה שייתן לה את ידו לתמיכה, עד שגילו מי הצ'מפיון האמיתי, צמד החמד הנאה למראה הגיע ביום שאחרי כדי לצפות עם החברים מהריאליטי בתכניות הסיום, שידרו עסקים כרגיל ונראו מאוששים משהו, כולל החיוך שמהול בעצב.

ומה לגבי הזוכה, יהודה יא יהודה? התרגשות, דמעות, חיבוקים עם אמא ונשיקות עם בת הזוג (לשעבר?) שחר כספי – מהרגע שבו גילה שהוא מי שלקח איתו את הפרס. החברים מפרגנים? מאוד, כמו ריי מאור שהחליט שיצחקוב הוא המנצח שלו.

פאן בצילומי הגמר!פאן בצילומי הגמר!

המנצח! יהודה יצחקוב עם שחר כספיהמנצח! יהודה יצחקוב עם שחר כספי

זה כבר 24 שעות אחר כך, במסיבת הגמר! יצחקוב וכספיזה כבר 24 שעות אחר כך, במסיבת הגמר! יצחקוב וכספי


איתם, בילו אתמול במתחם האירועים "קמאו" שבתל אביב כדי לראות איך הגמר נראה על המסך, הגר קרויטורו שזכתה בתואר בכיינית העונה, רותם סמדג'ה שהודח רגע לפני שלישיית הגמר ולי לוי שהתנחמה בכוס יין וטייטל "הפתעת העונה". עד הריאליטי הבא.
 
הכל טוב? כהן ודה רזון מחוייכיםהכל טוב? כהן ודה רזון מחוייכים

פרס ניחומים? חברים טובים!פרס ניחומים? חברים טובים!

"אחי, בשבילי הזוכה הוא אתה!""אחי, בשבילי הזוכה הוא אתה!"

נראה שהם נהנים...נראה שהם נהנים...

לי לוי מתנחמת בכוס ייןלי לוי מתנחמת בכוס יין

מבלים בכיףמבלים בכיף

האירוע המתוקשר האחרון שלהם?האירוע המתוקשר האחרון שלהם?

טוב, אולי דיי עם התמונות?טוב, אולי דיי עם התמונות?

עוד נשיקה. יצחקוב וכספיעוד נשיקה. יצחקוב וכספי