לכל דבר טוב יש סוף, נניח לקמפיין של הדוגמנית סיון קליין בהלבשה תחתונה ששרד רק עונה אחת בלבד - לפני שהחליטו לנפנף את מלכת היופי במיל' ולחפש במקומה פרצוף נאה חדש. השבוע האם הטרייה, שילדה את בנה הבכור בנו בחודש שעבר, קיבלה הודעה לפיה כבר לא תעשה פוזות בתחתונים עבור חברת הלנז'רי לה שמשה כפרזנטורית. עצוב.

לפני כשנה, הוכרז בחגיגיות כי קליין תלבש את התחתונים של רשת "פמינה" ואף הצטלמה לקטלוג האופנה של המותג. עם זאת, כשנערכה תצוגת האופנה של הרשת - סירבה קליין להדס על המסלול בחזייה, מה שעורר לא מעט תהיות על הסיבה ומחלוקות בינה לבין חברת ההלבשה התחתונה. הסיבה: היא היתה בהריון מבעלה, הפרסומאי זיו קורן, לכן לא רצתה שכולם יראו את הבליטה בבטן וייגלו על ההתפתחות המשפחתית בשלב כה מוקדם של התהליך, רק בגלל שדגמנה חוטיני.

הוט מאמא. סיון קליין בשבוע שעברהוט מאמא. סיון קליין בשבוע שעבר

כעת כאמור, אחרי שכבר הספיקה ללדת את הבייבי, החליטו ב"פמינה" לסיים את ההתקשרות עם קליין, כך שבימים אלה הם מחפשים אחר פרזנטורית חדשה. לידיעת הדוגמנית  הנאה הבאה, מי שלא תהיי, קחי בחשבון שכל מי שמככבת בפרסומות של המותג מתעברת מיד אחר כך, כמו קליין או הפרזנטוריות הקודמות ליאל דניר שהתעברה במהלך צילומי הקמפיין ומלי לוי. ושיהיה בהצלחה.

אורי גור, סמנכ"ל השיווק של "פמינה", אמר בתגובה: "אנו מודים לסיון על עונה מדהימה ומאחלים לה בהצלחה. בימים אלה אנו מגבשים קונספט לקטלוג שנתי ובין היתר בוחנים מועמדות לתפקיד פרזנטורית".

מי תחליף אותה? סיון קליין בלנז'רי (צילום: דודי חסון)מי תחליף אותה? סיון קליין בלנז'רי (צילום: דודי חסון)

עוד אחת? יאללהעוד אחת? יאללה

ככה היא כבר נראתה אחרי הלידה. משפחתה של סיון רליין (יח"צ)ככה היא כבר נראתה אחרי הלידה. משפחתה של סיון רליין (יח"צ)