בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי הפרודים, הרי לכם קארמה: בעוד שמערכת היחסים שלכם נמצאת רגע לפני מלחמת גוג ומגוג - שממנה יסבלו בעיקר ששת הילדים שלכם, בעוד ששאר העולם יחגוג על הדם של שאריות הקשר הפוטוגני שלכם - האקסית של פיט, ג'ניפר אניסטון שננטשה על ידו ברגע שהכיר אותך אנג'י, דווקא פורחת.


אבל לא מדובר רק בחיוכים מסתוריים בתום ארוחת ערב זוגיות של אניסטון ובעלה בשנה האחרונה, השחקן ג'סטין ת'רו, אלא בכך שבן הזוג האוהב של יקירת הוליווד מנפנף בחיבה שלו כלפיה. הנה, כשנשאל איך הזוגיות בינם מתנהלת על מי מנוחות, ת'רו סיפר בראיון חדש איך פיצח את הסוד לחיי נישואים נפלאים. חה, אולי בראד ואנג'לינה היו צריכים לשמוע את ההסבר לפני ההחלטה שלה להתגרש ממנו.

טבעי זה הכי, אחי. ג'ניפר אניסטון עם ג'סטין ת'רו (צילום: גטי)טבעי זה הכי, אחי. ג'ניפר אניסטון עם ג'סטין ת'רו (צילום: גטי)

אז מה הסוד הגדול של כוכבת "חברים" המיתולוגית ות'רו החתיך? פשוט מכפי שחשבתם. "אנחנו מעריכים את חוש ההומור אחד של השנייה, מכבדים זו את זה ופשוש משתדלים להסתדר יחד", ג'סטין סיפר כשנשאל מה הכלים הפשוטים לשמור על הזוגיות עם אחת הנשים המוכרות על הגלובוס. "אני יודע שזה נשמע קל מדי - אבל זה פשוט נכון", סיכם ת'רו. טוב, מדובר בתשובה הפשטנית והכללית ביותר בעולם, אבל מה שעובד עבורם וכאלה, כן?

הם יחד. אניסטון ות'רו (Splashnews)הם יחד. אניסטון ות'רו (Splashnews)

הם פחות. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט (גטי)הם פחות. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט (גטי)