אמיר פרישר גוטמן יודע שאם הוא יכול לסייע בכל דרך אפשרית לעידוד חולי סרטן, הוא כנראה הראשון שיירתם למשימה - במיוחד לאור התקופה הלא פשוטה שעברה עליו בשנה החולפת. הזמר, שבמהלך חזרות למופע האיחוד של להקת היי פייב שבה היה חבר גילה כי לקה בסרטן, עבר טיפולים מורכבים ואז התבשר במפתיע כי אינו חולה כפי שסברו, הגיע אמש (רביעי) לאירוע פומבי מתוקשר ראשון שלו מאז הדרמה שחווה בחייו.

זה קרה כשגוטמן הגיע עם בן הזוג ינאי פרישר להשקת מיזם המרחב דיגיטלי "חלאס סרטן", בשיתוף של "מרכז טל" לרפואה אונקולוגית אינטגרטיבית והאמן הישראלי ניר הוד. המרכז שהוקדם על ידי סוכנת השחקנים זוהר יעקובסון לזכר בתה שנפטרה ממחלת הסרטן בגיל צעיר, השיק בלב שדרות רוטשילד התל אביביות את המיזם המיוחד, שכולל קיר אינטראקטיבי ובסופו של דבר לעודד את חשיפתם של חולים צעירים במרחב הדיגיטלי וליצור שיח שיעביר מידע בינם.

תומכים. אמיר וינאי פרישר גוטמן (צילום: רפי דלויה, איה בן עזרי ותומר בן עזרי)תומכים. אמיר וינאי פרישר גוטמן (צילום: רפי דלויה, איה בן עזרי ותומר בן עזרי)

מתנדבים. חן אמסלם עם האמן ניר הודמתנדבים. חן אמסלם עם האמן ניר הוד
ביקור מיוחד. זוהר יעקובסון עם רומי אבולעפיה ובעלה בן גלעדיביקור מיוחד. זוהר יעקובסון עם רומי אבולעפיה ובעלה בן גלעדי
חותמת על הקיר. צופית גרנטחותמת על הקיר. צופית גרנט
חברים מהמסך. אורנה בנאי וגורי אלפיחברים מהמסך. אורנה בנאי וגורי אלפי


מלבד הזמר המתאושש ובעלו, שלל אמנים הגיעו להביע תמיכה במטרה החשובה, בהם עדי הימלבלוי שהחלימה ממחלת הסרטן בעבר, אורנה בנאי שפגשה את החבר מהמסך גורי אלפי, צופית גרנט, רומי אבועלפיה שהגיעה עם בעלה הטרי, חן אמסלם, מגי אזרזר, מאיה ורטהיימר, ליאור כלפון, נלי תגר קובי פרג', שנרתמו עם עוד רבים למטרה הנעלה. שתהיה שנת בריאות ושלווה.

עדי הימלבלוי מדסקסתעדי הימלבלוי מדסקסת

נלי תגר תורמתנלי תגר תורמת

מגי אזרזר וליאור כלפון משמחיםמגי אזרזר וליאור כלפון משמחים

השריף של העיירה הזאת? גורי אלפיהשריף של העיירה הזאת? גורי אלפי

מצחיקול. רועי בר נתןמצחיקול. רועי בר נתן

צמד חמד. אמסלם ואבולעפיהצמד חמד. אמסלם ואבולעפיה