היא כבר אחת הנשים המפורסמות בעולם, שנעזרת בשומרים ומאבטחים מיד פעם בפעם - אבל מעתה, חייה של קים קרדשיאן יכללו לא רק שטיחים אדומים, צילומי סלפי ואירועים נוצצים, אלא גם כמה מאבטחים חמושים לפחות כאילו היתה מלכת אנגליה ולא מלכת הריאליטי טראש. הכל כמובן, בגלל השוד האלים מאוד שחוותה בשבוע שעבר.

קרדשיאן, שנשדדה בברוטליות תחת איומי אקדח כשבילתה בפריז, אבי לתכשיטים בשווי 11 מיליון (!) דולר, שבה לארצות הברית ומסתגרת מאז ברוב שעות יום בביתה - נפגשה מאז החזרה לאמריקה עם מומחי ביטחון ואבטחה מיומנים, על מנת לצרף אותם לצוות שומרי ראש שיקיפו אותה ביום-יום, בהם גם פסקל דובייר, מי שליווה אותה בעת הביקור בצרפת מלבד באותם הרגעים שבהם הגנבים מפריז הצליחו לחדור לדירתה של קרדשיאן באישון לילה, קשרו אותה ואיימו על חייה בנשק חם.

 קשה לה. קרדשיאן וווסט חוזרים לאמריקה בשבוע שעבר, יחד עם פסקל (Splashnews) קשה לה. קרדשיאן וווסט חוזרים לאמריקה בשבוע שעבר, יחד עם פסקל (Splashnews)

על פי הדיווחים בהוליווד, בין המומחים שבהם קימי נעזרה לאחרונה כדי לבדוק איך תוכל לשפר את השמירה עליה, היו לוחמי יחידות מיוחדות בצה"ל לשעבר, כמו גם סוכני CIA לשעבר וכוחות מיוחדים אמריקאים. בעלה קניה ווסט, נפגש במקביל עם שתי סוכנויות אבטחת עלית. בסופו של דבר, הרכיבו מהם צוות שישמור עליה, על קניה והילדים נורת' וסיינט ווסט, שכולל אנשים שיהיו חמושים תמיד ולפחות צמד מתוכם ישהה באותו מקום שבו שוהה קרדשיאן בכל זמן נתון. כולל נשק ברכב, כמובן.

עושה את העבודה? פסקל דובייר מפיל מטריד משוגע, בשעה שקרדשיאן שוהה בפריז (Splashnews)עושה את העבודה? פסקל דובייר מפיל מטריד משוגע, בשעה שקרדשיאן שוהה בפריז (Splashnews)

קריס ג'נר, המאמא השולטת במשפחת הריאליטי, מרכיבה צוות שיגן על ייתר ילדיה, בהם קורטני קרדשיאן, קלואי, קנדל וקיילי ג'נר, בעוד שהבן רוב כנראה יגן בעיקר על עצמו. במקביל המאבטח הצרפתי פסקל דובייר שמר על עבותו ונראה במתחם המופע של קניה, שחזר לסיבוב ההופעות אחרי שדחה כמה מהן בגלל האירועים המצמררים שעברה משפחתו.

זה כבר בהופעה האחרונה של קניה. מזהים את פסקל? (Splashnews)זה כבר בהופעה האחרונה של קניה. מזהים את פסקל? (Splashnews)