צחקתם, פקפקתם, לא חשבתם שהיא תחזיק איתו מעמד? הפתעה, דניאלה פיק היא עדיין הצמודה של הבמאי ההוליוודי קוונטין טרנטינו. בקיץ האחרון, כשמיסטר "קיל ביל" הגיע לביקור מכובד בארץ, בתו של המאסטרו צביקה פיק חידשה את הקשר עם הבמאי שבילה איתה תקופה קצרה אי שם בשנת 2009. מאז, נדמה שהזוגיות שלהם צמודה מתמיד.

הנה, תראו, אחרי שטסה אליו בקיץ כפי שקראתם ב-TMI, פיק ג'וניור גם קיבלה את ברכתו של אבא צביקה שסיפר ש"הם כבר כמה חודשים ביחד. אני אישית לא הכרתי את טרנטינו עדיין, ואם הם יישארו ביחד אז בוודאי שתהיה היכרות. הפרש גילאים הוא כמובן לא סוגיה אצלי". אבל השבוע, הצוחקים והמזלזלים כבר קיבלו אישור נוסף, כשדניאלה ליוותה את הבויפרנד על השטיח האדום בפסטיבל סרטים שנערך בצרפת.

פוזות ממלכתיות על השטיח האדום. דניאלה פיק עם קוונטין טרנטינו (גטי)פוזות ממלכתיות על השטיח האדום. דניאלה פיק עם קוונטין טרנטינו (גטי)

פאן להם. דניאלה פיק סופגת את אור הפלאשיםפאן להם. דניאלה פיק סופגת את אור הפלאשים


טרנטינו את פיק, הוא בן 53 היא בת 32, הגיעו יחד לטקס פתיחת פסטיבל הקולנוע "לומייר" שנערך בעיר הצרפתית ליון. חיבוקים, מבטים מאוהבים ופוזות מול הפלאשים הרבים במקום? רק תשאלו את דניאלה איך עושים זאת, כי בסוף זה עוד יסתיים בחתונה הוליוודית.

מיצינו את התמונות, כן?". טרנטינו בוחן"מיצינו את התמונות, כן?". טרנטינו בוחן"

נהנים יחד מקולנוע איכות. טרנטינו ודניאלה פיקנהנים יחד מקולנוע איכות. טרנטינו ודניאלה פיק