שבועות של מלחמות בג'ונגל, התמודדות עם תנאי מחייה לא פשוטים בין העצים, שלל חרקים, יצורים מעופפים וחיות טרף מסוגים שונים - ובכל זאת, זוכה "המשימה: אמזונס" יהודה יצחקוב לא מפחד מהעולם המופלא של בעלי החיים. הנה, אתמול (שלישי) הוא יצא מהסוכה כדי לבקר בתערוכה של חבר מהריאליטי, שחלק מהכנסותיה יועברו לטובת היצורים הנהדרים שמקיפים את בני האדם.

זה קרה כשריי ("רייקולס") מאור, שבילה לצדו בתחרות באמזונס, החליט להציג תערוכת יחיד של יצירות אמנות מעשה ידיו. אמש כאמור, נערכה ההשקה של אוסף פסלי אור (שעשויים מחוטי נחושת וסיבים אופטיים ומשלבים טבע וטכנולוגיה), בחדר חשוך שבגן עיר שבתל אביב, כשיצחקוב המנצח הגיע לפרגן עם שחר כספי ופיזר חיוכים מרגשים.

האמן ובת הזוג. ריי מאור עם חברתו וטל גלבוע (צילום: גיא יחיאלי)האמן ובת הזוג. ריי מאור עם חברתו וטל גלבוע (צילום: גיא יחיאלי)
הכי חברים. יהודה יצחקוב, מאור ושחר כספיהכי חברים. יהודה יצחקוב, מאור ושחר כספי


כיוון שחלק מהכנסות התערוכה יועברו לאגודת 'SOS לחיות', אל הפתיחה המצולמת הגיעה גם זוכת "האח הגדול" והלוחמת למען זכויות בעלי החיים - טל גלבוע, שתמכה באמן חובב הטבע והסיוע שלו לכל יצורי הטבע. מה קרה כשמלך האריות מהאמזונס פגש בלוחמת מהרפתות? זה גלגל החיים. 

טל גלבוע הביאה את האריזה המשפחתית שלהטל גלבוע הביאה את האריזה המשפחתית שלה
פאן. מאור  וגלבוע למען בעלי החייםפאן. מאור וגלבוע למען בעלי החיים