חולמים להיכלל ברשימת המוזמנים של חתונת השנה בביצת הבידור המקומית, זו של שלומית מלכה עם בחיר לבה, יהודה לוי? אז אל תמהרו לתפור חליפות או לסגור תור במספרה של מיקי בוגנים (שכנראה בכלל יהיה תפוס על ידי הכלה לעתיד, שהיא אחת מחברותיו הטובות) - למרות האירוסים המרגשים של השניים, הם האלה החליטו לקחת את הזמן בכל הנוגע לאירוע שיהפוך אותם לבעל ואישה באופן רשמי.
 
ל-TMI נודע כי לוי שלפני קצת יותר משבועיים ביקש את ידה של הדוגמנית המהפנטת שאיתה הוא מנהל זוגיות כשנה וחצי, פשוט לא יכול היה להתאפק יותר כגבר מאוהב מאוד. לאחר שבחר את הטבעת בעזרת חברה טובה (שהיא במקרה גם מעצבת הבלינג מאיה גלר, שעיצבה את התכשיט במיוחד עבור מלכה) - ניצל את נסיעת העבודה של חברתו לחו"ל גם כדי לבקש את ידה. ואף מילה על העובדה שגם לנינט הוא הציע בארץ המגף.

יודה, שלומית אישרה את מגע ידה של הסטייליסטית? יהודה לוי (צילום: רפי דלויה)יודה, שלומית אישרה את מגע ידה של הסטייליסטית? יהודה לוי (צילום: רפי דלויה)

חיוכים! לוי ארוס הורסחיוכים! לוי ארוס הורס


היום (ראשון) השחקן כבר התייצב על תקן "מאורס ומסוקס" על סט הצילומים לקמפיין המעילים של חברת האופנה רנואר לחורף הקרוב, שם לא רק זכה לברכות מגפן ברקאי וניבר מדר שדגמנו לצדו פרצופים סגריריים תחת גשם זלעפות (כלומר, כאילו), אלא פטפט עם הצוות על התכנון לאירוע החתונה המדובר. 

אל תעצרו את הכל, כי לפי שעה החתונה כלל לא מתוכננת לזמן הקרוב, יהודה את שלומית בכלל לא חשבו על תאריכים פוטנציאליים. על פי האיש החשוב מאוד, הוא בכלל יצטרך להתגמש ולהתחשב בלוח הזמנים העמוס של הדוגמנית האהובה עליו, כך שלדבריו של לוי ייתכן וטקס החתונה כלל לא יערך בגבולות ארץ ישראל. אללי, הדודה של אמא של חמותו של בן הדוד זורמת?

רציני על הסט. יהודה לוי וגפן ברקאי עושים "הסנדק"רציני על הסט. יהודה לוי וגפן ברקאי עושים "הסנדק"

פאן לה. ניבר מדר נרטבתפאן לה. ניבר מדר נרטבת

גשם, גשם בוא. ממדר מתנגבתגשם, גשם בוא. ממדר מתנגבת