עוז זהבי נחשב תמיד לאחד הצעירים המבטיחים והנחשקים בתעשיית הבידור המקומית, כזה שמפתה לא רק בצ'ארם או בכישרון המשחק שלו, אלא גם בלוק שכובש את בנות (ובני) ישראל - אבל מתברר שכעת שהגיע לגיל 33, גם הוא לא יכול לעצור את השעון הביולוגי המתקתק. ככה זה כשמתבגרים, עייפים, פחות יפים ומאבדים... שיער?

עד כה הצליח השחקן המסוקס (והמאורס) להסתיר את ה"מפרצים" שעל ראשו על ידי שיער ארוך או בתסרוקת קוצים חדה, אך לאחרונה החליט להתחדש - נכנס למספרה השכונתית ויצא ממנה עם תספורת מארינס קצוצה, שכנראה חושפת את הדלילות בפדחת. את הלוק החדש השיק אמש (שלישי) בבכורת סרטה החדש של הבמאית רמה בורשטין, "לעבור את הקיר", בו הוא מככב, אליה הגיע נטול אהובתו ליהי קורונובסקי.

אוקיוש, מראה... שונה. רוני מרחבי, נועה קלר ועוז זהבי (צילום: רפי דלויה)אוקיוש, מראה... שונה. רוני מרחבי, נועה קלר ועוז זהבי (צילום: רפי דלויה)
אחי, מעריך שבאת...אחי, מעריך שבאת...

אבל אתה מכיר מאפרת מוצלחת?אבל אתה מכיר מאפרת מוצלחת?


מי שבחנו את המראה של זהבי מקרוב כשהגיע לצפות בסרט ב"יס פלאנט" רמת גן, היו הכוכבים מהמסך נועה קולר, עמוס תמם החתיך צמוד לאשתו טל נורבאי, השחקנים עודד ליאופולד ורוני מרחבי המרגשת, שגנבה את ההצגה בשמלה נוצצת ובהתאמה גם על המסך.

סטאר קווליטי. עמוס תמם ואשתוסטאר קווליטי. עמוס תמם ואשתו
הלו קיטי. רוני מרחביהלו קיטי. רוני מרחבי

הבמאית וחברותיה. לינור אברג'יל, רמה רושטין, איה קרמרמן ונועה ירון-דייןהבמאית וחברותיה. לינור אברג'יל, רמה רושטין, איה קרמרמן ונועה ירון-דיין


אבל זה לא הכל, כי בגזרת הנשים שלא מתרגשות מגברים שאינן בן הזוג האוהב, היו כמו נשים חרדיות מוכרות מאוד כמו לינור אברג'יל, סיון רהב מאיר, איה קרמרמן ונועה ירון-דיין, שהיוו חיזוק נשי ליוצרת הסרט החרדית בורשטין, שהודתה באופן אישי לכל אחד ואחד, כמו אורחים ליאת הר לב, יוסי מרשק, צופית גרנט, באריכות. אללי.

ליאת הר לב מאמאלישסליאת הר לב מאמאלישס

פאן לה. צופית גרנטפאן לה. צופית גרנט

יוסי מרשק קצוץיוסי מרשק קצוץ

נועה ירון-דיין מחוייכתנועה ירון-דיין מחוייכת

מוזרוש. זהבי עם עודד ליאופולדמוזרוש. זהבי עם עודד ליאופולד

תודה באופן אישי. בורשטין עם צוות הסרט "לעבור את הקיר"תודה באופן אישי. בורשטין עם צוות הסרט "לעבור את הקיר"