שלושה חודשים חלפו מאז הבדרנית אורנה בנאי נפרדה מבת הזוג אביטל - איתה בילתה בחמש השנים האחרונות ובכך הצטרפה למעגל הפנויות-פנויות. כחלק מחייה החדשים, בחרה בנאי שלא להסתתר ולהתבכיין על הפרידה לבד בחושך, אלא לחגוג את הרווקות ולהתייצב כליידי נחשקת ולוהטת באירועים והשקות שלא כהרגלה, ואפילו התראיינה ופטפטה על הפרידה.

כעת, כשכנראה התאוששה מהפרדת הכוחות, היא מוכנה להתחיל מחדש - האם יש בחורה חדשה בחייה של בנאי שמחזקת אותה ברגעים הקשים של השינה באלכסון? כבליינית מתמידה בעיר הגדולה בתקופה האחרונה, בנאי נלכדה אמש (שבת) בשעות הערב המאוחרות על ידי הגולשים הנאמנים שך TMI - בעודה מבלה עם בחורה בבר שבנמל תל אביב.


על הא ודה. אורנה בנאי וחברה (צילום גולשים)על הא ודה. אורנה בנאי וחברה (צילום גולשים)

מה עם כמה צ'יסרים?מה עם כמה צ'יסרים?

התלחששויות בע"מהתלחששויות בע"מ


השתיים שנראו מחויכות וקרובות, ישבו זו מול זו והעבירו את הזמן בשיחות ארוכות, מבלי שהבחינו שהמקום התרוקן מאדם, ממש רגע לפני סגירתו. אז לפני שאפשר להכריז על זוגיות חדשה, יש עוד תקווה למעריצות של בנאי - כי אחרי הכל נראה שהיא עדיין רווקה לוהטת ומבוקשת שפנויה להצחיק את האהבה הבאה שבדרך. טוב, מקורבים לבדרנית מדווחים שלא מדובר במערכת יחסים, אלא רק בחברה ותיקה של בנאי. בהצלחה!על מה אתן משוחחות?על מה אתן משוחחות?