"אחרית הימים", "מפגש פסגה היסטורי" ועוד שלל כינויים פומפוזיים, שימשו כדי לתאר את התמונות שצולמו השבוע בחגיגת בר המצווה של ליאם גולן - בנם המשותף של אילנית לוי ואייל גולן הגרושים - בהם נראים הזמר ובן הזוג הנוכחי של מלכת היופי, אלירז שדה, כשהם משוחחים יחד, מעשנים בצוותא ושומרים על הבייבי של גולן עם רוסלנה רודינה, יאן, כשהגיעו לציין בירושלים את השמחה המשפחתית.
חגיגות בגלל לחיצת יד? כי נדמה שנער בר המצווה לא הבין מדוע הפוקוס בכותרות של מדורי הבידור הוא לא עליו, אלא על הקשר החברי שנרקם בין הזמר המפורסם לזוכה הריאליטי, שמאז הפך לאהובה הצמוד של לוי היפה. אבל מה גרם לאבא (גולן) ולחבר של אמא (שדה) להתקרב אחרי שנטען כי הם לא מחבבים זה את זה, מבלי שהתקשורת גילתה על כך - אז זהו, שעל פי מקורבים לצדדים, אין שום סיבה להפתעות.

מעשנים יחד. אלירז שדה עם אייל גולןמעשנים יחד. אלירז שדה עם אייל גולן


ל-TMI נודע כי לא מדובר במפגש ראשון בין האקס והנוכחי של לוי, שבו השניים מרעיפים פרגונים זה על זה, או משוחחים בנעימים. "אייל ואלירז שמרו על כבוד הדדי מאז ומעולם", גילה גורם יודע דבר, "למרות מה שכולם חושבים, כבר שנים שהם בקשר חברי ומפרגן". לדברי המקורבים, שדה את גולן הספיקו להיפגש בעבר באירועים שונים כמו ארוחה עם חברים משותפים, כך שאין בינם דבר מלבד קשר ידידותי.

הכל למען המשפחה. אלירז שדה עם אילנית לוי ואלין גולןהכל למען המשפחה. אלירז שדה עם אילנית לוי ואלין גולן
הכי מפרגנות. רוסלנה רודינה עם אילנית לויהכי מפרגנות. רוסלנה רודינה עם אילנית לוי


אין ספק שגם כוכב הריאליטי, שמאז הפך למנחה קבוע על המסך וברדיו וגם הזמר המפורסם, אוהבים את אילנית לוי ואת ילדיה המשותפים עם גולן, אלין וליאם, כך שאין שום סיבה לנתק או סכסוך בין הצדדים. "אלירז ואייל תמיד שמרו על קשר בריא ויציב, בעיקר לטובת הילדים המשותפים", סיפרו. אם זו לא שמחה, אז מה כן?
 
אב גאה. אייל גולן עם אלין וליאם (צילום: אביב חופי)אב גאה. אייל גולן עם אלין וליאם (צילום: אביב חופי)
כמה אהבה. אילנית לוי עם אלירז שדה (צילום: אביב חופי)כמה אהבה. אילנית לוי עם אלירז שדה (צילום: אביב חופי)