הזמר הוותיק ישי לוי התמלא אמש (שבת) בגאווה, כי בקרוב יוכל ללוות את בנו שיר לוי לעבר החופה: הזמיר הצעיר מתחתן! לוי ג'וניור בן ה-31, לא רק פתח את סיבוב הופעות החורף שלו בתל אביב, אלא גם החליט להפתיע את חברתו שרון ג'יבלי בת ה-24, כששלף טבעת מול הקהל במקום ובקרע אביו האוהב מזמר לכבודם שיר אהבה. קולולו.

שיר לוי, כנראה הבין שממש כמו בשיר שלו "כלום לא שווה בלעדייך", כך שאחרי שביצע את מיטב הלהיטים שלו (חלקם עוד מהתקופה שבה הופיע בריאליטי "חי ב-LA LA לנד") הזמין את אבא ואז גם את בת הזוג שרון אל הבמה. שם, החליט להפתיע אותה אחרי שנה וחצי של קשר הדוק ולבקש את ידה, כשהיא שומעת את אבא שלו מסלסל את הלהיט "את". ברור שהיא אמרה איי דו.

"אמרי לי כן". שיר לוי מציע נישואים, אבא ישי לוי ברקע (צילום: עוזי ג'ורג')"אמרי לי כן". שיר לוי מציע נישואים, אבא ישי לוי ברקע (צילום: עוזי ג'ורג')

השקיע בבלינג!השקיע בבלינג!


"אני מאד מתרגש מהצעת הנישואים. לא שיתפתי כמעט אף אחד בזה לפני, רציתי להפתיע את כולם בעיקר את שרון", גילה החתן לעתיד אחרי ההצעה, "אני מודה לכולם על הפרגון הגדול, ומתרגש מהערב, שיהיה לכולם רק שמחות והצלחות". לוי, לא מרבה להגיע לאירועי השקה נוצצים, אלא מעדיף לבלות בשלווה עם אשתו העתידית, סטודנטית להנדסת בניין. טוב, זה רק משאיר יותר זמן כדי לתכן את האירוע המרגש. מזל טוב.
כמה אהבה. ישי ושיר לויכמה אהבה. ישי ושיר לוי