כשאחד הזמרים המדוברים ביותר במדינה מחליט לחגוג ומזמין אותך באופן אישי, אין הרבה אנשים שיכולים להתחמק מהאיוונט, נכון? כי זה בדיוק מה שקרה אמש (שבת), אז אייל גולן ערך את אירוע סיום העונה הרביעית של "אייל גולן קורא לכם" בנוכחות צוות התכנית, השופטים והמתמודדים בבר אופנתי.
 
נכון, עבר יותר מחודש מאז שהעונה הסתיימה, אז בר כהן הוכתרה כזוכה של הריאליטי (שאחרי תקופה לא קצרה עשה קאמבק למסך של ערוץ המוזיקה), אבל אל ה"D בר" שבהרצליה הגיעו אתמול לא רק הגולן, אלא גם אלה שישבו לצדו על המסך, עדי לאון, ירון אילן מרינה קבישר, שותפו העסקי של אייל - בני פרץ, הסטייליסטית ליאת אשורי ואחרים. כולם, נהנו מאלכוהול איכותי והופעות של הזמר איתי לוי ושל הזמרת נסרין קדרי, שזכתה בעצמה בעונה השנייה של התכנית.

הגיע להרים כוסית... של יין. אייל גולן (צילום: אלוני מור, יח"צ)הגיע להרים כוסית... של יין. אייל גולן (צילום: אלוני מור, יח"צ)

מרינה קבישר נהנית ממש!מרינה קבישר נהנית ממש!

ליאת אשורי ובעלה צמודים לנסרין קדריליאת אשורי ובעלה צמודים לנסרין קדרי


רגע, חסר לכם חבר או שניים? כי למרות ההילולה באווירה הים תיכונית לכבוד גולן והזוכה שלו, היה מי שנוכחותו חסרה באיוונט: שופט העונה גל אוחובסקי, שבחר שלא להתייצב להרים בהילולה, ממש כמו בת הזוג של הזמר, רוסלנה רודינה, שנותרה בבית לשמור על הבייבי יאן הקטן. בשמחות? ואמרו אמן.

הגיעו לחגוג. גולן והחבר'ההגיעו לחגוג. גולן והחבר'ה

חיבוק עם הזוכה, בר כהן חיבוק עם הזוכה, בר כהן