שחקן אופרת הסבון המצליחה "צעירים חסרי מנוח" נעצר לאחרונה, אחרי שעל פי החשד התעלל מינית בילדה בת פחות מ-10 במשך חודשים ארוכים. קורי סליי האמריקאי בן ה-29, שהופיע על המסך בתפקיד הברמן ב"צעירים חסרי מנוח", ביקר בתפקיד קטן גם בדרמה "ימי חיינו" ושימש כדוגמן הלבשה תחתונה בעבר, נעצר במדינת ג'ורג'יה אחרי שהוריה של הילדה התלוננו על המעשים.
 
על פי דו"ח המשטרה, ששחררה את סליי בערבות גבוהה, השחקן ביצע את המעשים המגונים בילדה בין החודשים אפריל לספטמבר 2016, אך לא מפורט בכמה תקריות מדובר. בוגר אופרות הסבון עצמו, טען בתגובה לאתר TMZ שלא רק שלא ביצע את המעשים, אלא "ילחם בהשמצות עד שתוכח חפותי, אז האמת תנצח".

דוגמן תחתונים בעברו. קורי סליי קורי סליי למותג Andrew Christian (פייסבוק)דוגמן תחתונים בעברו. קורי סליי קורי סליי למותג Andrew Christian (פייסבוק)


סליי עלה לכותרות בנסיבות לא מחמיאות גם לפני כשנתיים בדיוק - אז הותקף על ידי שני גברים בערב חג ההודיה האמריקני, כשהגיע לחניון בהוליווד יחד עם בת הזוג שלו דאז. כשביקש מהאנשים לנסוע בזהירות, תקפו אותו וגרמו לו לחבלות שבגללן אושפז, כך שבהמשך נעצרו. כעת, כך מתברר, הנסיבות שמאשימות אותו כנראה חמורות אפילו יותר.